Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
V letovisku
Lokalita:
Slovinsko / Region Spodní Sava / Terme Čatež
Aktivity:

Hotel Toplice se nachází v areálu termálního komplexu Terme Čatež. Je propojen se Zimní termální rivierou a je velmi blízko Letní termální riviery. Tyto dvě přednosti dělají hotel Toplice dobrou volbu pro rodiny s dětmi k trávení dovolené.
V hotelu se nachází hotelová restaurace, tropická zahrada, přímý vstup do zimní termální riviéry a sauna parku, centrum s thajskými masážemi, sportovní centrum, internetový koutek, kongresový sál, dětský koutek, vlastní hotelové parkoviště.

Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (30 m2), francouzké lůžko nebo oddělená lůžka, klimatizace, koupelna a WC, fén, minibar, sejf, telefon, SAT TV. Možnost ubytování v rodinném pokoji -suitu, který je až pro 4 osoby nebo v apartmánu. Povinný příplatek 1490 Kč - suite / 1820 Kč - apartmán, cena za noc.

Stravování:  polopenze (snídaně, večeře) formou bufetu. Možnost dokoupení obědů za 560,- Kč na osobu a den.

Platba na místě: Pobytová taxa  2,50 Eur/os./den + jednorázová platba za přihlášení na recepci ve výši1,5 Eur/os./pobyt. Děti mají slevu na poytovou taxu (7-18 let platí 50 %). Příjezdy jsou možné každý den.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí