Mediteran
cestovní kancelář 

Rodinný hotel u jezera Bled, příjemné prostředí

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
U jezera
Lokalita:
Slovinsko / Bled / Bled
Vybavení:
recepce, dětský klub, hlídání dětí, internet, restaurace, bar, parkoviště, klimatizace
Sport v hotelu:
Animační programy pro děti a dospělé
Aktivity:

Hotel Savica Garni**** je první "rodinný" hotel svého druhu ve Slovinsku.  Má od léta 2018 nově kategorii 4 hvězdy a disponuje 90ti pokoji a 14ti apartmány, má 3 dětské herny s programy pro děti. Animační programy pro děti jsou během letní sezóny zdarma, taktéž i koupání v bazénu wellnessu Živa v hotelu Rikli Balance.
V hotelu je k dispozici restaurační sál, ve kterém se podávají snídaně, hosté s polopenzí mají zajištěné večeře v sousedním hotelu Rikli Balance. Dále je zde aperitiv bar a à la carte restaurace Veranda, která nabízí jídla domácí a mezinárodní kuchyně.

Ubytování: většina pokojů má balkón, ve všech apartmánech jsou koupelny s vanou. Pokoje a apartmány mají koupelnu se sprchou nebo vanou, WC, SAT TV, mini bar, sejf, klimatizaci, WiFi zdarma. Pokoje jsou dvoulůžkové, dvoulůžkové s 1 přistýlkou a rodinné pokoje  pro   4 až max. 5 osob.

Stravování: polopenze - bohatá snídaně a večeře formou bufetu.

1 x denně vstup do bazénů wellness Živa v hotelu Rikli Balance, sleva na vstup do sauny wellness Živa (bazény a sauny jsou uzavřeny od 25.3. do 4.4. 2019)

Na místě se platí pobytová taxa - dospělá osoba - 3,13 EUR na osobu, dítě 7-17,99 let 1,57 Eur/den a den a přihlašovací poplatek 1,- EUR na osobu a pobyt.


 

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí