Mediteran
cestovní kancelář 

Garden Village Bled - 2 noci u jezera Bled

Pobyty na 2 noci jsou možné v dubnu, květnu a v říjnu.

Typ ubytování:
glamping
Poloha:
U jezera
Lokalita:
Slovinsko / Bled / Bled
Doprava:
Vlastní doprava

Garden Village Bled se nachází zhruba 300 m od známého jezera Bled, uprostřed krásné přírody a nabízí ubytování ve stanech, apartmánech nebo chatkách. Tento ekologický resort má k dispozici vlastní zdroj pitné vody, tepelné čerpadlo pro vytápění, dobíjecí stanici pro elektromobily. V restauraci se k vaření používají produkty z vlastní zahrady (ovoce, zelenina, bylinky).Je zde přírodní biotop s malou pláží, potok Jezernica s možností koupání a malým splavem. Finská sauna stojí mezi stromy nad potokem. Společné sociální zařízení pro Stany dřevěném molu a Stany mezi stromy. Domácí zvířata nejsou povolena v resortu.

Ubytování:

Glamping stan - až pro 4 osoby s možností 2 přistýlek, koupelna, WC, fén, SAT TV, WiFi, pohovka, stůl a židle pro 4 osoby, malá chladnička, varná konvice, šatní skříň, klimatizace/topení, stůl, sejf. Ve stanu není kuchňský kout. Dále je zde vlastní terasa, venkovní vířivka (vana), stůl, židle, lehátka, venkovní tekoucí voda,. Celková plocha: 30m2 (interiér i exteriér). Přistýlka vhodná max . pro dítě do 12 let.

Chatka ve stromech - až pro 4 osoby s možností 1 přistýlky, dvě manželské postele, ložní prádlo, 2 ručníky na osobu, koupelna (WC, umyvadlo, sprcha, vysoušeč vlasů), kabelová televize, Wi-Fi, jídelní stůl, 2 židle a 2 lavice, malá chladnička, varná konvice, sedací pytel, stůl, houpací síť, trezor, topení, balkon, stůl a židle, houpací křeslo na balkóně. Celková plocha: 30m2 (interiér i exteriér). Přistýlka vhodná max . pro dítě do 12 let.

Luxury apartmán s vířívkou - až pro 4 osoby s možností 1 přstýlky pro dítě do 12 let, dvě dvoulůžka, ložní prádlo, 2 ručníky na osobu, koupelna (WC, sprcha, fén), kabelová televize, Wi-Fi, kuchyň (jídelní stůl se 4 židlemi, kuchyňské nádobí, lednice, varná konvice, toustovač, mikrovlnka), skříň, trezor, podlahové vytápění, klimatizace, masážní vana. Venku je balkon, slunečník, stůl a židle na balkóně. Celková plocha: 30m2 (interiér i exteriér).

Stan na dřevěném molu u potoka - max 2 osoby, manželská postel, ložní prádlo, 2 ručníky na osobu, Wifi, úschovna zavazadel, elektrická zásuvka, malá lednička, trezor. Vnější:soukromá terasa, 2 lehátka na terase, vstup do potoka Jezernica. Společná centrální toaleta. Celková plocha: 20m2 (interiér i exteriér).

Stan mezi stromy - ař pro 4 osoby, Stan je vybaven manželskou postelí, palandou, minichladničkou, ventilátorem a šatnou.Sociální zařízení jsou oddělena od stanu a jsou společná s Pier stany (centrální toalety a sprchy)

Stravování: v ceně pobytu je snídaně v restauraci.

Na místě se platí pobytová taxa ve výši 3,13 Eur/os./den, dítě 7-18 let platí 1,56 Eur/os./den.

Na místě se skládá vratná kauce ve výši 40% z ceny (v EUR)
 


Glamping stan
Stromová chatka
Glamping stan
Glamping stan
Glamping stan, Garden Village Bled
Stromová chatka, Garden Village Bled
Stromová chatka, Garden Village Bled
Stromová chatka, Garden Village Bled
Stromová chatka
Stromová chatka
Stromová chatka
Stromová chatka
Stromová chatka
Apartmány s vířivkou
Apartmány, patrové spaní + vířivka
Glamping stan
Glamping stan
Pier Tents
Pier Tents
Garden Village Bled
Garden Village Bled
Garden Village Bled, restaurace
Garden Village Bled, restaurace
Garden Village Bled, restaurace a biotop
Garden Village Bled, restaurace
Garden Village Bled, zahrádka
Garden Village Bled, ukázka snídaně
Stany mezi stromy
Stany mezi stromy
Stany mezi stromy
Stany mezi stromy
Aktuální počasí