Mediteran
cestovní kancelář 

hotel Zeleni gaj*** - 3 noci v termálech  

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
V letovisku
Lokalita:
Slovinsko / Banovci / Terme Banovci
Doprava:
Vlastní doprava
Vybavení:
recepce, internet, restaurace, bazén, bazén pro děti, sauna, krytý bazén, parkoviště, klimatizace
Cena zahrnuje:
3 x ubytování za osobu s polopenzí (snídaně, večeře) ve dvoulůžkovém pokoji, vstup do bazénů, župan, služby dle balíčku (viz popis)
Cena nezahrnuje:
Pobytová taxa a přihlašovací poplatek se platí na recepci. Taxa - 2 Eur/os./den a přihl. popl. 1 Eur/os./pobyt. V ceně není dále doprava, nápoje, delegát a cestovní pojištění.

Menší hotel Zeleni gaj s 24 pokoji se nachází uprostřed panenské přírody Prlekije, hostům však nabízí veškeré pohodlí požadované moderní dobou. Tento útulný a pohostinný hotel v létě nejvíce navštěvují rodiny s malými dětmi, protože má výjimečně rozsáhlou nabídku animačních programů, a bazénový komplex je navíc obzvláště vhodný pro děti a mladé rodiny. V jiných ročních obdobích je hotel příjemným útočištěm seniorů a párů, které se hýčkají v banovské termální vodě. Hotel je vhodným výchozím bodem pro výlety k památkám v okolí řeky Mury.

Ubytování uprostřed nedotčené přírody:

Hotel má 24 pokojů, při čemž dvoulůžkové pokoje (částečně s manželskou postelí) jsou vybaveny přistýlkou ​​pro dítě, balkonem, koupelnou se sprchovým koutem, fénem, županem, telefonem, kabelovou televizí, minibarem, připojením na internet, trezorem a klimatizací. Ubytování v hotelu nebo v depandancích hotelu. Pokoje mají výhled na krajinu Prlekije a vesnici Banovci.

Depandance jsou umístěny v několia domcích, nedaleko hotela a bazénů. Stravování je zajištěné v hotelové restauraci. Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s možností 1 přistýlky, pokoj má plochu cca 27 m2, koupelnu, WC, francouzské lůžko o šíři 160 cm a balkon s pohledem do parku.

Andělská koupel a banovská termální voda: Hosté Hotelu Zeleni gaj si mohou vychutnat procedury založené na banovské termální vodě a zejména páry často volí relaxační andělskou koupel, která do života vrátí romantiku. Zajímavostí wellnessu v Lázních Banovci je saunová vesnička, kde v místně pojmenovaných saunách každý najde saunu ušitou na míru přímo jemu. K dispozici je také vířivka.

Vodní dobrodružství v mnoha bazénech: Hostům hotelového komplexu je k dispozici vodní park Lázní Banovci s vnitřním, pěti venkovními bazény a dětským bazénem s vodopády, skluzavkami, podvodními masážemi, vířivkami a prameny a světelnými a zvukovými efekty. Bazény jsou s běžnou nebo teplejší termální vodou. Možnost FKK koupání v letních měsících.
Stravování : polopenze- bohatá snídaně a večeře formou bufetu

Pobytová taxa 2 Eur/osobu/den a registrační poplatek 1 Eur/osobu - platba na místě

 


Balíček služeb obsahuje:

  • ubytování ve dvoulůžkovém pokoji  dle vybraného typu za osobu
  • polopenzi (bohatá snídaně, večeře formou bufetu)
  • koupací župan po dobu pobytu
  • volný vstup do termálních bazénů po dobu pobytu (5 venkovních bazénů a vnitřní bazén), v den příjezdu od 11 hodin a v den odjezdu po celý den
  • 1 x po dobu pobytu vstup do sauny (mezi 10.00 - 15.00), platí pro pobyty od 3 nocí.
  • WiFi zdarma

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
1/2+1 SWC B depandance
4 860 Kč/osobu
Vlastnosti: Balkón
Vybavení: internet - přípojka, klimatizace, lůžka, minibar, přistýlka, sprcha, telefon, WC
1/2+1 SWC B
5 370 Kč/osobu
Vlastnosti: Balkón
Vybavení: internet - přípojka, klimatizace, lůžka, minibar, sprcha, telefon, WC
Terme Banovci
Banovci - Zeleni Gaj
hotelová restaurace
hotelová restaurace
Banovci - Zeleni Gaj
Banovci - Zeleni Gaj - vnitřní bazén
Vnitřní bazén
Vnitřní bazén
Vnitřní bazén
Vnitřní bazén
venkovní bazén
venkovní bazén
venkovní bazén
Hotel Zeleni gaj - dvoulůžkový pokoj
Hotel Zeleni gaj - dvoulůžkový pokoj
Depandance
Depandance
Depandance
Terme Banovci
bazén pro FKK
termální bazény
termální bazény
termální bazény
Aktuální počasí