Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
apartmány
Poloha:
Do 500 metrů od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Severní Dalmácie / Vodice
Aktivity:

Apartmánový dům ELENA*** se nachází v klidné části městečka Vodice, nedaleko hotelu Olympia. Je zde celkem 7 renovovaných apartmánů, které jsou vzdáleny cca 500 m od oblázkové pláže s názvem Hangar. Vzdálenost od centra 1200 m, od tržiště 500 m a k nejbližší restauraci je to cca 400 m. Apartmány jsou klimatizované, mají WiFi a k dispozici je tu i společný gril, dětský koutek, trampolína, houpačka a malý bazén pro děti.

Studio 2 (27 m2) - 1. patro - má jednu místnost se dvěma lůžky, kuchyňský kout s lednicí, kávovar, rychlovarnou konvici, mikrovlnnou troubu, koupelnu, klimatizaci, WiFi, SAT TV. Studio má vlastní terasu se zahradním nábytkem a slunečníkem. Apartmán 2+2 (45 m2) - 2. patro - má dvoulůžkovou ložnici s manželským lůžkem, lůžko pro 2 osoby v obývací místnosti, kuchyňský kout s lednicí, kávovar, rychlovarnou konvici, mikrovlnnou troubu, koupelnu, klimatizaci, WiFi, SAT TV. Apartmán 4+1 (55 m2) - přízemí - má dvě dvoulůžkové ložnice s manželským lůžkem, v jedné z ložnic možnost přistýlky, kuchyňský kout s lednicí, kávovar, rychlovarnou konvici, mikrovlnnou troubu, koupelnu, klimatizaci, WiFi, SAT TV, terasa s vlastním grilem

A/2+2*** má dvoulůžkovou ložnici, lůžko pro 2 osoby v obývací místnosti, kuchyňský kout, koupelnu; 1. patro - A/4+1**** má dvě dvoulůžkové ložnice - každá s vlastní koupelnou, obývací místnost s možností jedné přistýlky, kuchyňský kout, velkou terasu směrem na moře, balkón směrem do parku, přistýlka je za příplatek; 2. patro - studio S/2*** má jednu místnost se dvěma lůžky, kuchyňský kout, koupelnu, balkón do parku; A/3+1**** má dvě ložnice, obývací místnost, kuchyňský kout, koupelnu, balkón směrem na moře, přistýlka je za příplatek. 

 

 

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí