Mediteran
cestovní kancelář 

Hotel Pinija  

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
Přímo u pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Severní Dalmácie / Petrčane
Doprava:
Vlastní doprava
Vybavení:
recepce, dětský klub, diskotéka, směnárna, internet, restaurace, bar, masáže, pizzerie, sauna, terasa, tenisové kurty, parkoviště
Sport v hotelu:
potápění, plážový volejbal, stolní tenis, půjčovna kol, fitness, dětské hřiště, vodní sporty, bazén, minigolf
Sport v blizkosti:
šnorchlování, půjčovna kol, šlapadla, vodní sporty, půjčovna loděk
Poznámka:
vstup do SPA ZÓNY 7,- EUR/3 hodiny
Cena zahrnuje:
7x ubytování za osobu, 7x polopenzi, pobytovou taxu.
Cena nezahrnuje:
dopravu, pojištění léčebných výloh a storna záhzdu, služby delegáta.

Hotel Pinija**** je plně klimatizovaný, má tři křídla, která jsou spojena recepcí. Hotel disponuje 300 pokoji a 6 pokoji pro tělesně postižené. Krásné město Zadar je vzdáleno cca 10 km a historické městečko Nin cca 5 km. Blízká vesnice Petrčane je vzdálena asi 5 minut pěšky.

Hotel nabízí tyto služby: recepce, restaurace s možností vegetariánské stravy, směnárna, internetový koutek, prodejna suvenýrů, taverna, pizzeria-gril, bar na pláži, disco klub, vnitřní bazén se sladkou vodou  (v období od 16.6. do1.9. 2018 je uzavřený.) venkovní bazén s hydromasáží , sauna, fitness, solárium, masáže, kosmetický salón, dětské hřiště, stolní tenis, 3 tenisové kurty, mini golf, plážový volejbal, půjčovna kol i veškerých plážových rekvizit, hotelové animace.(16.6.-1.9.2018 ) U hotelu je velké hlídané parkoviště (zdarma).

Vybavení pokojů:
dvoulůžkové pokoje CLASSIC - dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky. Pokoje nemají balkon a jsou vybavené koupelnou se sprchou, WC a fénem , klimatizací,  LCD SAT TV, telefonem , internetovou přípojku.  Chladnička nebo minibar je na vyžádání (za poplatek)

rodinné pokoje CLASSIC - dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek. Pokoje nemají balkon a jsou vybavené koupelnou se sprchou, WC a fénem , klimatizací,  LCD SAT TV, telefonem , internetovou přípojku.  Chladnička nebo minibar je na vyžádání (za poplatek)

dvoulůžkové pokoje PREMIUM - pokoje  v roce 2015 rekonstruované  s možností jedné přistýlky. Pokoje mají balkon  a jsou  moderně zařízené. Vybavené jsou koupelnou se sprchou, WC a fénem, klimatizací,  LCD SAT TV, telefonem, internetovou přípojku.  Chladnička nebo minibar je na vyžádání (za poplatek)

dvoulůžkové pokoje PREMIUM SMĚR MOŘE -pokoje  v roce 2015 rekonstruované  s možností jedné přistýlky. Pokoje mají balkon  a jsou moderně zařízené. Vybavené jsou koupelnou se sprchou, WC a fénem, klimatizací,  LCD SAT TV,telefonem ,internetovou přípojku. Chladnička nebo minibar je na vyžádání (za poplatek)

rodinné pokoje PREMIUM SMĚR MOŘE -pokoje  v roce 2015 rekonstruované  s možností dvou přistýlek. Pokoje mají balkon  a jsou moderně zařízené. Vybavené jsou koupelnou se sprchou, WC a fénem,klimatizací,  LCD SAT TV telefonem, internetovou přípojku. Chladnička nebo minibar je na vyžádání (za poplatek)

Možnost jednoulůžkových pokojů CLASSIC a PREMIUM.

 Hotel má k dispozici několik pokojů speciálně upravených pro invalidní hosty. Celý hotel je bezbariérový, včetně přístupu na pláž a do moře.

Stravování: polopenze - snídaně a večeře jsou formou bufetu - švédské stoly. Možnost dokoupení obědů za 300 Kč/osobu/den

Pláž přímo u hotelu je přírodní kamenitá, místy oblázkovo-písčitá, se sprchami, díky pinijovému háji vždy chráněná před větrem a velkými vlnami. Z hotelu se organizuijí polodenní i celodenní výlety. V blízkosti hotelového komplexu je i malé přístaviště pro malé sportovní čluny.

V hotelu je  nově postavené Wellness centrum & Spa "Marea". Můžete zde využívat relaxační zónu s pohledem na moře, finskou saunu, parní saunu, ledovou fontánu a relaxační místnost se zdí z himalájské soli. To vše za 7 Eur za osobu za 3 hodiny.
Můžete si zde dopřát i různé lázeňské procedůry, masáže, pedikuru, manikuru. Tyto procedůry se platí. V letních měsících se masáže dělají venku.

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 10% PŘI REZERVACI DO 31.3.2018.
Sleva za včasný nákup se nevztahuje na termíny do 7.4. a od 15.9.2018, kde je již zahrnuta sleva 7=5 v ceně pobytů na 7 nocí a v termínech 7.4.-9.6.2018 a 8.9.-15.9.2018 , kde je již zahrnuta sleva 7=6 v ceně pobytů na 7 nocí.

 

Domácí mazlíčci nejsou povoleni

PŘÍJEZDY MOŽNÉ KAŽDÝ DEN ( v termínech 16.6.-25.8. min počet 5 nocí , v termínech 2.6.-16.6. a 25.8.-8.9. 3 noci, v ostatních termínech 2 noci

 


Zvolte si termín:

7=5

Název
Cena od
 
1/2 (+1) SWC Classic
12 390 Kč
9 169 Kč/osobu
Vlastnosti: možnost přistýlky
Vybavení: fén, klimatizace, koupelna, SAT TV, sejf, sprcha, telefon, WC
1/2+2 SWC Classic
12 600 Kč
9 324 Kč/osobu
Vlastnosti: možnost přistýlky
Vybavení: dvě přistýlky, fén, SAT TV, sejf, sprcha, telefon, WC
1/2 (+1) SWC balkon Premium
12 880 Kč
9 531 Kč/osobu
Vlastnosti: Balkón , možnost přistýlky
Vybavení: balkon, fén, klimatizace, koupelna, moderně zařízené, SAT TV, sejf, sprcha, telefon, WC
1/2 (+1) SWC balkon Premium směr moře
14 070 Kč
10 412 Kč/osobu
Vlastnosti: Balkón směrem na mořskou stranu, možnost přistýlky
Vybavení: balkón směr moře, fén, klimatizace, koupelna, moderně zařízené, SAT TV, sejf, sprcha, telefon, WC
1/2+2 SWC balkon Premium směr moře
14 280 Kč
10 567 Kč/osobu
Vlastnosti: Balkón směrem na mořskou stranu, možnost přistýlky
Vybavení: balkón směr moře, dvě přistýlky, fén, klimatizace, koupelna, moderně zařízené, SAT TV, sejf, sprcha, WC
1/1 SWC Classic
15 540 Kč
11 500 Kč/osobu
Vybavení: fén, klimatizace, koupelna, SAT TV, sejf, sprcha, telefon, WC
1/1 SWC balkon Premium
16 240 Kč
12 018 Kč/osobu
Vlastnosti: Balkón
Vybavení: balkon, fén, klimatizace, koupelna, SAT TV, sprcha, telefon, WC

Ubytování, o které jste měli zájem, je v tuto chvíli obsazené. Rádi Vám nabídneme ubytování podobného rázu, či náhradní termín ve Vámi vybraném ubytování. Kontaktujte nás prosím níže uvedeným formulářem, naši pracovnící se s Vámi spojí. Prosíme, uveďte detailní informace k vašemu pobytu, urychlíte tím vyřízení Vaši poptávky. Děkujeme.

*) Takto označené položky jsou povinné.

Odesláním poptávkového formuláře souhlasíte se zařazením Vašeho e-mailu do naší klientské databáze.

Hotel Pinija
Aquapark hotelu Pinija
Hotelový pokoj
Aktuální počasí