Mediteran
cestovní kancelář 

Hotel Agava  

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
Do 50 m od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Severní Dalmácie / Ostrov Dugi Otok - Božava
Doprava:
Vlastní doprava
Vybavení:
recepce, internet, restaurace, bar, bazén, masáže, kavárna, sauna, terasa, parkoviště
Sport v hotelu:
tenis, stolní tenis, půjčovna kol, fitness, badminton, aerobic, dětské hřiště, vodní sporty, bazén
Sport v blizkosti:
potápění, šnorchlování

Hotelový komplex Božava se skládá z několika renovovaných pavilonů (hotel MAXIM****, hotel LAVANDA***, hotel AGAVA***)  a nachází se v severní části ostrova, přímo u moře. Rodinné pokoje v hotelu Agava jsou kompletně zrekonstruované, nacházejí se v překrásném borovém háji kousek od moře.

Vybavení hotelu: centrální klimatizovaná recepce, směnárna, kavárna, prodejna suvenýrů, restaurace a pizzerie s terasou a výhledem na moře, venkovní bazén s mořskou vodou, tenisové kurty, parkoviště. Lehátka na pláži i u bazénu jsou zdarma. Doba plavby ze Zadaru do přístavu Brbinj je cca 1,5 hodiny.

Vybavení pokojů: nově renovované klimatizované rodinné pokoje (hotelové apartmány), mají ložnici se 2 lůžky, obývací pokoj s rozkádacím lůžkem, SAT TV, chladničku, koupelnu se sprchou, WC a fénem, balkón situovaný na mořskou stranu nebo do parku.
Dětská postýlka za 7,- EUR na den - platba na místě.

Stravování: polopenze bufetovým způsobem včetně nápojů k večeři - nealkoholické nápoje, pivo, víno místní výroby . Jednou týdně dalmatinský večer. Možnost dokoupení obědů za 400,- Kč na osobu a den.

Sport a zábava: zdarma je možná účast na ranním cvičení aerobiku nebo na Aqua aerobiku. Jednou týdně se koná dalmatinský večer s živou hudbou. Bazén s mořskou vodou, dětský bazén, tenisové kurty, stolní tenis, půjčovna kol, badminton, fitness, animace pro děti i dospělé. Za poplatek služby wellness centra: whirlpool, sauna, masáže klasické i aroma, kosmetické ošetření, depilace.

Pláž: před hotelem je přírodní, skalnatá s betonovými platy a vstupem do moře po žebříku. Asi 250 m od hotelu jsou menší i větší oblázkové pláže s pozvolným vstupem do vody, vhodné i pro děti a neplavce. V areálu hotelu je i potápěčská základna. Nedaleko letoviska (cca 20 minut) se nachází světově známá pláž Sakarun. Na pláž jezdí hotelový vláček (informace na recepci), na pláži je i hotelový koktejl bar !Long Island". Vzhledem ke svému pozvolnému vstupu je tato pláž ideální pro rodiny s dětmi.
 

V hotelu je povolen pes za příplatek 10,- EUR na den - platba na místě, ale nahlášení již při rezervaci.

Sleva za včasný nákup 10% při rezervaci do 31.3.2018 ( kromě termínů do 16.6 a od 1.9.2018)
Sleva 10% pro pobyty do 17.6. a od 2.9.2018 je již zahrnuta v ceně . Sleva za včasný nákup a  10% sleva se nedají sčítat.

Příjezdy do 16.6. a od 1.9.2018 jsou možné každý den, v termínech 16.6.-1.9. jen v sobotu.
check in  16:00 hod, check out 10 hod

 

parkování 1 Eur/den -platba na místě
 


Aktuální počasí