Mediteran
cestovní kancelář 

Biograd na Moru - ubytování v soukromí - Autobusová doprava

Typ ubytování:
apartmány
Poloha:
100 - 600 m od moře
Lokalita:
Chorvatsko / Severní Dalmácie / Biograd na Moru
Doprava:
Autobus
Sport v blizkosti:
bazén, plážový volejbal, půjčovna loděk, šnorchlování, tenis, vodní sporty

Biograd na Moru se nachází 28 kilometrů jižně od centra Zadaru. Leží na malém poloostrově, který obklopují zátoky Bošana a Soline .
Město je díky své výhodné poloze ideálním výchozím bodem pro průzkum celé oblasti Severní Dalmácie. Nejbližším velkým městem je Zadar - důležitý dopravní uzel i město historie. Výletní lodě Vás z Biogradu snadno dopraví k nedalekému souostroví Kornati . Jen několik málo kilometrů se nachází další letoviska Pakoštane a Vodice . Za návštěvu stojí také vzdálenější historický Šibenik , ostrov Murter , malebný Primošten či národní parky – vodopády na řece Krka a NP Paklenica.

Apartmány pro 2-8 osob v soukromých vilách jsou zařízeny dle vkusu jednotlivých majitelů. Konkrétní informace o domě dostanete v  místě ubytování.
Byty mají 1-3 ložnice, vybavenou kuchyň, koupelnu se sprchou a WC, balkon nebo terasu. Možnost klimatizace na vyžádání a za příplatek.

Ubytování: apartmány jsou standardně vybavené příslušným počtem lůžek, mají plně vybavené kuchyňky, koupelnu se sprchou a WC, balkón nebo terasa (u malých apartmánů možno dohromady pro více apartmánů), povlečení, ručníky, možnost parkování v zahradě nebo na ulici ).
Stravování: vlastní.
Služby, sport, zábava v okolí: tenisové centrum s 22 kurty (6 osvětlených), bazén u pláže (zdrama) , plážový volejbal, pošta, banka, ambulance, lékarna, restaurace, kavárny, pizzerie, taverny, přístav, půjčovna loděk, výlety.

Pláže: oblázková, částečně písčitá, lemovaná pinijemi.
Domácí mazlíček za příplatek 6 EUR na den - platba na místě
Klimatizace za příplatek 6 EUR na den - platba na místě


Letecký pohled na Biograd na Moru
Pláž v pozadí bazén
Pláž
Letecký pohled na Biograd na Moru
Biograd na Moru
Příklad soukromého apartmánu
Aktuální počasí