Mediteran
cestovní kancelář 

Mobilní domky - Kemp Porat  

Typ ubytování:
mobil home
Poloha:
100 až 300 m od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Kvarnerská riviéra / Ostrov Pag - město Povljana
Doprava:
Vlastní doprava
Vybavení:
parkoviště, recepce
Poznámka:
domácí mazlíček na vyžádání 6 Eur/den - platba na místě
vratná kauce:100 Eur
Cena zahrnuje:
pronájem mobilního domku na 7 nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, ložní prádlo , ručníky, klimatizaci, wifi, parkování
Cena nezahrnuje:
dopravu, pojištění storna a léčebných výloh, služby delegáta, pobytová taxa a registrační poplatek - platba na místě, depozit (100 Eur, bude vrácen při odjezdu)

Kemp Porat se nachází v blízkosti  městečka Povljana na jihu ostrova Pag.  Na ploše více než 16 000 m2 jsou v borovicovém lese hostům k dispozici mobilní domky, parcely po stany a místa pro obytná auta. Na velmi oblíbenou pláž Zrče je to 30 km autem. V okruhu 200 metrů najdete nejbližší obchod s potravinami a restaurace s nabídkou jídel místní i mezinárodní kuchyně. Oblast kolem kempu Porat a Povljany je protkaná cyklistickými stezkami.

Ubytování :
Mobilní domky jsou situovány ve stínu borovic (MH Gold celkem 20 mobilních domků a MH Deluxe celkem 6 mobilních domků), vzdálené cca 100 m od moře.


Mobilní domky GOLD - plocha 24 m2, venkovní terasa o velikosti 9 m2 se zahradním nábytkem, max pro 4 dospělé osoby +2 děti do 12 let (nebo dosp. osobu), klimatizace, 2x ložnice, denní místnost s rozkládacím lůžkem až pro 2 osoby, koupelna se sprchou a WC, kompletně vybavená kuchyně. Parkování je poblíž mobilního domku.

Mobilní domky DELUXE - plocha 32 m2, venkovní terasa o velikosti 18 m2 se zahradním nábytkem, max pro 4 dospělé osoby +2 děti do 12 let (nebo 1 dosp. osobu),  klimatizace, 2x ložnice, denní místnost s rozkládacím lůžkem až pro 2 osoby, koupelna se sprchou a WC, kompletně vybavená kuchyně. Parkování je poblíž mobilního domku.

Domácí mazlíčci (psi) na vyžádání  6 Eur/den - platba  na místě

Sport a zábava
V kempu půjčovna sportovních potřeb, před kempem hřiště, tenisový kurt (za poplatek). V místě fotbalové hřiště, petanque, cyklostezky, půjčovna vodních šlapadel a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace, pizzerie.
 

V ceně pobytu zahrnuto: pronájem mobilního domku, spotřeby vody a energií, povlečení, ručníky, klimatizaci, wifi, zahradní nábytek na terase, parkování pro 1 auto

Pláž:
Oblázkově-kamenitá: vzdálenost od kempu asi 150 m. Pozvolný vstup do moře. Písečná: vzdálenost od kempu asi 800 m, v sezóně nabízí bohaté sportovní vyžití, např. šlapadla a skútry. Pozvolný vstup do moře.

Stravování : bez stravy

Povinné poplatky - platba na místě :
pobytová taxa dospělá osoba -
1,10 Eur/den , dítě 12-17,99 let 0,55 Eur/den, děti do 12 letí pobytovou taxu neplatí
registrační poplatek - 1,- Eur/osoba/pobyt

Vratná kauce: 100,- Eur/mobilní domek

V termínech 04.07. - 12.09.2020 jsou příjezdy možné pouze v sobotu nebo v neděli s min. počtem 6, 7, 8 nocí (sobota - neděle = 8 nocí, sobota - sobota = 7 nocí, neděle - sobota = 6 nocí), v ostataních termínech je příjezd možný denně s min počtem 4 noci.
 

Speciální sleva - 6=5, 7=6, 12=10, 14=12 pro pobyty do 27.06.2020 a od 12.09.2020 - je již zahrnuto v ceně


Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
mobilní domky GOLD 4 (+2)
3 407 Kč/osobu
Vybavení: 2 lůžka v obývacím pokoji , gauč, jídelní kout, klimatizace, koupelna, kuchyňský kout, lednička, ložnice - 2x, mikrovlná trouba, moderně zařízené, obývací místnost, plastová křesílka a stolek, terasa, WC
mobilní domky DELUXE 4 (+2)
4 935 Kč/osobu
Vybavení: 2 lůžka v obývacím pokoji , gauč, jídelní kout, klimatizace, koupelna, kuchyňský kout, lednička, ložnice - 2x, mikrovlná trouba, moderně zařízené, obývací místnost, plastová křesílka a stolek, terasa, WC
kemp Porat
kemp Porat
kemp Porat
mobilní domky v kempu Porat
mobilní domky v kempu Porat
mobilní domky v kempu Porat
pláž
Aktuální počasí