Mediteran
cestovní kancelář 

Hotel Park Punat - 6 nocí  

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
do 100 m od moře
Lokalita:
Chorvatsko / Kvarnerská riviéra / Ostrov Krk - Punat
Doprava:
Vlastní doprava
Vybavení:
bar, internet (WIFI), kadeřnictví, klimatizace, letní terasa, parkoviště, prodejna suvenýrů, recepce, restaurace, směnárna

Moderně zrekonstruovaný Falkensteiner Hotel Park Punat**** se nachází v centru města Punat na ostrově Krk, umístěný ve stínu borovic a oliv. Hotel se skládá ze dvou budov Park I a Park II a je přímo na mořském břehu, u dlouhé promenády. Hotel má několik kotevních míst přímo před hotelem a větší počet kotevních míst v Marině Punat vzdálené 500 metrů. Hotel má nově přípojku pro nabíjení vozů Tesla.

Vybavení: recepce, bar, kavárna, obchod, možnost masáží, internet ve společných prostorách, parkoviště. Součástí hotelu je i kavárna s terasou, fitness centrum s barem, hřiště pro děti. Můžete využít i  služeb vláčku, který vás v létě odveze na vzdálenější pláže v okolí Punatu.

Ubytování: Hotel má194 pokojů se sprchou a WC, Sat-TV, telefon, WiFi, část pokojů má balkon. Všechny pokoje mají klimatizaci.
Youth room (pokoj pro mladé) - cca 18 m2, pro maximálně 2 osoby do 18 let
Comfort pokoj / Comfort pokoj s balkonem - cca 20 m2, pro 2 dospělé osoby a 1 dítě do 5,99 let na lůžku s rodiči zdarma, twin beds

Superior pokoj/Superior pokoj s balkonem - cca 22 m2 maximálně pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 11,99 let, twin beds a rozkládací gauč (140 cm šíře)
Family pokoj Comfort / Superior - cca 33 m2 pro 2 dosp. osoby a 2 děti do 11,99 let, dvoulůžková postel v samostatníém pokoji, rozkládací gauč v druhém pokoji

Suite / Suite směr moře - cca 36-40 m2, max 2-5 osob (2 dosp.+ 3 děti nebo 3 dosp. a 2 děti), 2x ložnice s 2 lůžky a denní místnost s rozkládacím gaučem
Stravování: Nápoj na přivítanou, Falkensteiner All Inclusive Light: bohatá snídaně formou bufetu, lehký oběd s nápoji, bohatá večeře s nápoji  taktéž formou bufetu, nápoje - lokální pivo, víno, voda, nealkoholické nápoje, káva, čaj.

Nápoje na baru od 10.0 do 22.00 - pivo, víno, voda, káva, čaj, lokální alkoholické nápoje, welcome drink. Nově občerstvení i u bazénu.

Sport, zábava: Aerobic a Fitnes program - ranní gymnastika s animací, možnost procházek v okolí Punatu. Animace pro děti po dobu školních prázdnin, herna pro děti Falky Land. Možnost zapůjčení elektro kol nebo klasických kol (za příplatek)

Bazén: venkovní bazén s toboganem a dětský bazének, lehátka a slunečníky

Pláž: vzdálená asi 10 minut pěšky od hotelu, oblázková, možnost mini vláčku nebo golf vozíkem pro 5-6 osob (vše za příplatek)

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 20 % DO 31.3.2020, záloha ve výši 50% je splatná 14 dní po podpisu smlouvy a je nevratná!!!

Příjezdy možné každý den, pobyty od 1 noci (od 10.7. do 22.8. minimum 5 nocí)

Na místě se platí: eko taxa (0,15 Eur/os./den, dítě do 11,99 neplatí), Pobytová taxa se platí na místě - cca 1,33 Eur/os./den, dítě 12-17,99 let platí 50 %

 


Comfort pokoj
Comfort pokoj
koupelna
pokoj pro mladé do 18 let
Family pokoj
Suite
Suite
Lobby
restaurace
restaurace
bazén
bazén
bazén
zahrada
bazén
bazén
dětský bazén
vláček pro dopravu na pláž
Punat
pláž
pláž
herna pro děti
herna pro děti
herna pro děti
Aktuální počasí