Mediteran
cestovní kancelář 

Hotel Brioni  

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
Do 50 m od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Istrie / Pula
Doprava:
Vlastní doprava
Vybavení:
bar, bazén s mořskou vodou, krytý bazén, masáže, parkoviště, recepce, restaurace, sauna, směnárna, tenisové kurty, terasa, TV místnost
Sport v hotelu:
minigolf, plážový volejbal, půjčovna kol, stolní tenis, šnorchlování, tenis
Sport v blizkosti:
vodní sporty

Hotel BRIONI** se nachází 4 km od historického centra Puly, přímo u moře, je obklopen bohatou zelení na jedné straně a pláží na straně druhé. Skládá se ze 4 budov a má 222 částečně renovovaných a pěkně zařízených pokojů. 

Vybavení hotelu: recepce, restarurace, aperitiv bar, TV místnost, disco bar, terasa, venkovní bazén a vnitřní bazén - oba s mořskou vodou, sauna a masážní centrum. WiFi zdarma.

Vybavení pokojů: dvoulůžkové pokoje, možnost přistýlky na vyžádání (pro děti do 11,99 let) mají koupelnu se sprchou a WC, telefon, SAT TV, balkon  směrem na mořskou stranu nebo do parku s balkonem. Velikost pokojů je 23,5 m2. Možnost jednolůžkového pokoje (balkon park i balkon moře). 

Stravování: polopenze formou bufetu (snídaně, večeře) + nápoj k večeři (nealko nápoje, točené pivo, víno). Na přání vegetariánská strava, dietní strava (nutno nahlásit). 1x týdně tématická istrijská večeře.

Sport a zábava: tenisové kurty, stolní tenis, mini-golf, plážový volejbal, fotbal, pronájem jízdních kol a vodních rekvizit a spousta dalších aktivit. V centru Puly je mnoho restaurací, barů, kaváren, do města jezdí pravidelný autobus, zastávka v blízkosti. Nově malé golfové hřiště o počtu 9 jamek pro krátkou hru.

Animace, zábava: animační programy pro děti i dospělé v rámci Park Plaza Verudela, nákupní a zábavní ulice Verudela Avenue... Více informací na recepci hotelu.

Pláž: přímo u hotelu jsou betonová plata, cca 100 metrů od hotelu je přírodní oblázková pláž Ambrela. obě pláže mají Modrou vlajku (čisté moře a pláž), možnost pronájmu lehátek a slunečníků, plavčíci, kabiny na převlékání.

Bazén s mořskou vodou: venkovní 11 x 5 m s hloubkou 0,5 m pro děti včetně lehátek, vnitřní bazén 17 x 8,5 m, hloubka 130 cm, lehátka u bazénu. (vnitřní bazén může být během letní sezony uzavřen - informace na recepci)

Příjezd možný každý den, check in od 14.00, check out do 10.00 • Domácí mazlíčci nejsou dovoleni.

SLEVA FIRST MINUTE 10% PŘI REZERVACI DO 15.02.2019 a 100% PLATBĚ DO 01.03.2019 (min. počet nocí 5).


Hotel Brioni
Hotel Brioni
Hotel Brioni, pohled z balkonu na moře
Hotel Brioni
Hotel Brioni
Hotel Brioni
Hotel Brioni
Hotel Brioni
Hotel Brioni
Hotel Brioni
Hotel Brioni
Hotel Brioni
Hotel Brioni
Hotel Brioni
Hotel Brioni
Hotel Brioni
Hotel Brioni
pokoj balkon moře
pokoj balkon moře
pokoj balkon park
pokoj balkon park
Aktuální počasí