Mediteran
cestovní kancelář 

Hotel Albatros Plava Laguna - 5 nocí  

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
do 100 m od moře
Lokalita:
Chorvatsko / Istrie / Poreč
Doprava:
Vlastní doprava
Vybavení:
bar, bazén, bazén pro děti, dětský klub, internet (WIFI), kavárna, klimatizace, recepce, restaurace
Cena zahrnuje:
ubytování na 5 nocí, stravování All inclusive na 5 nocí, pobytovou taxu
Cena nezahrnuje:
dopravu, pojištění léčebných výloh a storna, služby delegáta, parkování (platba na místě)

Hotel Albatros Plava Laguna patří k jednomu z nejluxusnějších All inclusive hotelů v Poreči. Chcete-li si si užít bezstarostnou dovolenou, hotel Laguna Albatros Plava Laguna  je tu pro vás. Hotel je vzdálen 5 km od centra Poreče a 100 m od moře. V sezoně jezdí turist. vlak do města každých 30 minut, autobus a loď každých 60 min.

Vybavení: Sedmipatrový hotel je plně klimatizovaný, má dva venkovní bazény, dětský bazén, WiFi připojení, restauraci, aperitiv bar, úschovnu kol, směnárnu, animační programy pro děti i dospělé (Miniklub pro děti 4-12 let), večerní program. Parkování pro 1 auto na den stojí 1 EUR/den..

Ubytování: moderní dvoulůžkové pokoje, telefon, koupelna/WC, fén, část pokojů s balkonem s výhledem do parku, WIFI. Přistýlka pro děti k dispozici (na dotaz). Minibar za příplatek. Hotel disponuje i několika pokoji pro tělesně postižené.

Stravování: All inclusive formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), snack u bazénu od 11.00. do 23.30 h., točené nápoje (víno, pivo, nealko), alkoholické nápoje místní výroby, překapávaná káva, čaj. Možnost vegetariánské stravy. Snídaně od 7 do 10 hodin, oběd od 12 do 14 hodin a večeře od 18.30 do 21 hodin.Tématická večeře vždy 1x týdně od 28.5. do 7.9.

Pláž: vzdálená 100 m od hotelu, betonová plata, travnaté plochy, oblázky, lehátka a slunečníky za poplatek, sprchy, restaurace a bary.

Hotelový bazén: 2 venkovní sladkovodní bazény (102 a 224 m2), dětský bazén (50 m2), lehátka, zdarma ručníky u bazénu (na kauci)

Sport: v rámci All inclusive možno rezervovat tenis, mini golf, kola a další sport. vybavení. Přesný seznam na recepci kde si děláte rezervaci sportovišť.

Domácí mazlíčci nejsou povoleni. • V hotelu je zapotřebí nosit stále na ruce náramek s označením all inclusive.

SLEVA 2520 Kč / POKOJ /7 NOCÍ - platí pro rezervace do 1.3. 2020 po celou sezonu. Sleva se automaticky odečte v rezervaci na našme webu.

Příjezd možný autem každý den • check in od 14.00, check out do 10.00

Parkování - 1 Eur/den - platba na recepci


Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
1/2+1 SWC BP (C2B)
14 810 Kč/osobu
Vlastnosti: Balkón , možnost přistýlky
Vybavení: balkón směr park, francouzská postel, klimatizace, koupelna, ložnice, moderně zařízené, parkoviště, SAT TV, telefon, WC
Hotel Albatros Plava Laguna
Hotel Albatros Plava Laguna
Hotel Albatros Plava Laguna
Hotel Albatros Plava Laguna
pláž u hotelu
Hotel Albatros Plava Laguna, pokoj C2B
Hotel Albatros Plava Laguna, pokoj C2B
Hotel Albatros Plava Laguna, pokoj C2B
Hotel Albatros Plava Laguna
Aktuální počasí