Mediteran
cestovní kancelář 

Duga Uvala - depandance, PolopenzePlus - 6 nocí  

Typ ubytování:
pokoj v depandanci hotelu
Poloha:
do 100 m od moře
Lokalita:
Chorvatsko / Istrie / Duga Uvala
Doprava:
Vlastní doprava
Cena zahrnuje:
6 x ubytování za osobu s polopenzí Plus (snídaně i večeře formou bufetu, nápoje k večeři), pobytovou taxu
Cena nezahrnuje:
dopravu, služby delegáta, pojištění léčebných výloh a storna.

Resort Duga Uvala se nachází asi 25 km od Puly, v klidné zátoce na východní straně Istrijského poloostrova. Resort je na samotě ve velmi klidném místě, nejbližší vesničky jsou v okruhu 5 km. Komplex který nebyl dosud kompletně renovován nabízí celkem 242 pokojů (dvoulůžkové, třílůžkové, rodinné).Resort je postaven v blízkosti velké pláže s přírodními oblázky, je vhodná pro rodiny s dětmi, v okolí jsou i další divoké přírodní pláže. Součástí resortu je nabídka sportovního vyžití včetně venkovního a vnitřního bazénu (cca od 15.6. do 15.9 vnitřní bazén uzavřen), aktuální informace získáte na recepci. Hodnocení hotelu (počet hvězdiček) je určeno chorvatskou certifikací a CK Mediteran travel je povinna tuto klasifikaci uvést v popisu. Dle našeho hodnocení je to kategorie**+.

Ubytování:

  • Depandance - pokoj Standard: dvoulůžkový pokoj (Twin bed), koupelna, WC, klimatizace, SAT TV, Wi-Fi, balkon směr na hotel, park nebo na mořskou stranu, plocha 18 m2 + 4 m2 balkon
  • Depandance - pokoj Triple: třílůžkový pokoj (Twin bed + rozkládací lůžko/gauč), koupelna, WC, klimatizace, SAT TV, Wi-Fi, balkon směr na hotel, park nebo na mořskou stranu, plocha 18 m2 + 4 m2 balkon. Možnost dětské postýlky.
  • Depandance - pokoj Triple BUNK: třílůžkový pokoj (Twin bed + rozkládací lůžko/gauč) + patrová postel (90 x 200 cm, 2 osoby), balkon s bočním směrem na mořskou stranu, koupelna, WC, klimatizace, Wi-Fi, plocha 30 m2 + 4 m2 balkon
  • Depandance - pokoj Family: 2 x dvoulůžkový pokoj (1. ložnice Queen bed a 2. ložnice s 1 lůžkem a rozkládacím lůžkem) s možností 1 přistýlky (80 x 180 cm), balkon směrem na mořskou stranu nebo do parku, koupelna, WC, klimatizace, Wi-Fi, plocha 47-63 m2 + 8-14 m2 balkon

Stravování: PolopenzePlus (snídaně, večeře + nápoje k večeři) v restauraci Zeleni. Snídaně jsou od 7.30 do 10.00 hodin a večeře jsou od 18.30 do 21.00 hodin.  Stravovací služby budou zachovány, pouze dojde k úpravě servírování jídel. V případě bufetového způsobu si klient nenabírá jídlo sám, ale za plexisklem stojí obsluha, klient si ukáže na jídlo a obsluha mu vybrané jídlo nandá na talíř. To samé platí pro nápoje, opět si vyberete a obsluha vám nápoj podá. Je potřeba samozřejmě zachovávat rozestupy ve frontě – minimální vzdálenost je 1,5 m (neplatí pro členy rodiny).  Samozřejmostí je dodržování hygieny a všech pokynů ohledně dezinfekce, které jsou platné pro území Chorvatska i Slovinska.

Sportovní vyžití, pláž: vnitřní bazén (cca od 15.6. do 14.9 uzavřen), venkovní bazén s vodním barem (15.6.-31.8.2019, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži (za poplatek), menší oblázková a kamenitá pláž, 100 m od hotelu, pozvolný přístup do moře, oblázkové plochy na opalování, částečně i stín borovic, v blízkosti i veřejná oblázková pláž, přírodní kamenité pláže v okolí, fitness, hřiště s umělým povrchem na házenou, malou kopanou, tenis a streetball a starší hřiště na minigolf. Ve stínu borovic se nachází i dětské hřiště (v roce 2019 prochází renovací). 

Zábava: během letní sezóny různé kulturní programy - živá hudba, disco večery, animace pro děti, aqua aerobic, plavecká školičky, dílničky pro děti, různé koncerty - vše dle aktuální nabídky. 

Náramek s čipem: každý host obdrží při příjezdu náramek s čipem, který slouží pro bezhotovostní placení v rámci resortu.  Platbou přes náramek má host nárok na 10% slevu všech služeb v rámci resortu.

Příjezd: od 15.00 hod., opuštění pokoje nejpozději do 10.00 hod. Upozornění - při předčasném příjezdu nebo pozdním opuštění bude klient platit poplatek 10 Eur, platba na místě.

Pes: pouze psi do hmotnosti 10 kg, po předchozí dohodě s recepcí. Klienti se psi jsou ubytování pouze v depandanci - Pet Friendly Rooms. Poplatek za psa -15 Eur/noc, platba na recepci.

Možnost pronájmu ledničky ta 7,5 Eur/den - platba na místě
parkování - 5 Eur/den - platba na místě

Další fakultativní platby: 10 % příplatek za pohled moře, 5 - Eur/den - dětská postýlka.


Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Depand. 1/2 double
8 130 Kč
7 724 Kč/osobu
Vlastnosti: Balkón , Výhled do ulice, výhled směrem na moře
Vybavení: balkon, internet (WIFI), klimatizace, koupelna, SAT TV, WC
Depand. 1/3 Triple
7 740 Kč
7 353 Kč/osobu
Vlastnosti: Balkón směrem na mořskou stranu
Vybavení: balkón směr moře, internet (WIFI), klimatizace, koupelna, přistýlka na vyžádání, SAT TV, WC
Depand. 1/3 Triple - 2 osoby
9 580 Kč
9 101 Kč/osobu
Vlastnosti: Balkón směrem na mořskou stranu
Vybavení: balkón směr moře, internet (WIFI), klimatizace, koupelna, přistýlka na vyžádání, SAT TV, WC
1/3+2 triple BUNK
7 540 Kč
7 163 Kč/osobu
Vlastnosti: Balkón směrem do parku/zeleně
Vybavení: balkon, balkón směr park, internet (WIFI), klimatizace, ložnice - 2x, přistýlka na vyžádání, SAT TV, WC
Depand. 1/4+1 family
8 080 Kč
7 676 Kč/osobu
Vlastnosti: Balkón směrem na mořskou stranu
Vybavení: balkón směr moře, internet (WIFI), klimatizace, koupelna, kuchyňský kout, ložnice - 3x, SAT TV, terasa, WC
pláž u hotelu
resort Duga Uvala
pláž a moře
Resort Duga Uvala
vnitřní bazén - přes léto uzavřen
Depandance - dvoulůžkový pokoj
Depandance - dvoulůžkový pokoj
Depandance - dvoulůžkový pokoj
Depandance
Depandance - Triple pokoj
Depandance - Triple pokoj
Depandance - Triple pokoj
Depandance - Triple plus pokoj
Depandance - Triple plus pokoj
Depandance - Triple plus pokoj
Depandance -  Family
Depandance -  Family
interiér
interiér
pláž
pláž
venkovní bazén
pláž u hotelu
pláž u hotelu
interier hotelu
interier hotelu
interier hotelu
Aktuální počasí