Mediteran
cestovní kancelář 

Super cena, nový venkovní bazén. Hotel je přímo u moře, oblázková pláž v těsné blízkosti.

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
Přímo u pláže
Lokalita:
Bosna a Hercegovina / Neum / Neum
Vybavení:
recepce, směnárna, kadeřnictví, supermarket, restaurace, bar, pizzerie, obchůdky, TV místnost, pivnice, obchod se suvenýry
Sport v hotelu:
tenis, potápění, šnorchlování, rybaření, šlapadla, vodní sporty
Aktivity:

Hotel Sunce je jeden z nejmodernějších hotelů v Bosně a Hercegovině. Nachází se v bezprostřední blízkosti moře a nedalo od centra Neumu.

Vybavení: hotel disponuje 400 lůžky, pokoje jsou kategorie 3* a 4*. Hostům je k dispozici aperitiv bar, TV sál, prodejna suvenýrů, pizzerie, pivnice, restaurace. Všechny pokoje jsou po kompletní renovaci, navíc nově pokoje kat. 4*. Parkování aut na přilehlých parkovištích u hotelu, možnosti kryté garáže za poplatek. Velký bazén přímo u pláže.

Pokoje: Zrenovované pokoje kat. 3* jsou standardně vybaveny koupelnou se sprchou a WC, klimatizací, SAT TV, WIFI , fénem a balkónem směrem na moře nebo do parku, některé pokoje jsou bez balkónu. Pokoje 4* mají navíc LCD TV, zcela novou koupelnu a WC, nová lůžka a plast. nábytek na balkonu, sejf.
možnost jednolůžkové pokoje za příplatek 40%

dětská postýlka na vyžádání - 5 Eur/den 

Stravování: formou polopenze - snídaně bufet, večeře výběr z menu. Možnost dokoupení obědů za 390 Kč /osobu/den. Každý týden slavnostní večeře a každý večer živá hudba.

Pláž- písečno -oblázková-přímo před hotelem

Hotel disponuje několika pokoji pro tělesně postižené.

Pobytová taxa se platí na místě, 1 Eur/os./den.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí