Mediteran
cestovní kancelář 

FIRST MINUTE. 3 noci v termálech s výlety na adventní trhy.

Typ ubytování:
hotely
Lokalita:
Chorvatsko / vnitrozemí Chorvatska / Zagreb
Aktivity:

V předvánočním čase jsme pro Vás připravili zájezd na nejkrásnější adventní trhy v Evropě* - do Záhřebu, hlavního města Chorvatska. Poznáte neopakovatelnou vánoční krásu tohoto města, budete moci ochutnat místní kulinářské speciality, projdete se vánočně nazdobenými ulicemi i starým městem a třeba i vyzkoušíte velmi oblíbené ledové kluziště v centru (*podle hodnocení Best Christmas Markets in Europe.). Součástí pobytu bude i koupání v termálních lázních Čatež, které budou na 3 noci naším domovem.

Ubytování je zajištěné v hotelu Čatež***, který se nachází areálu termálních lázní Čatež (Slovinsko, 38 km od Zagrebu). Nabízí ubytování v pokojích s možností jedné přistýlky. Možnost pokojů pro 1 osobu - 1/1. Součástí hotelu je hotelová restaurce, aperitiv bar, Spa & Wellness centrum, hotelový bazén, internetový koutek, výtah, společné klimatizované prostory.

Ubytování: Pokoje 1/2(+1): dvoulůžkové pokoje s oddělenými lůžky (TWIN), část pokojů s možností přistýlky, koupelna s WC, fén, telefon, SAT TV.

Strava: polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Na místě se platí: Pobytová taxa a registrační poplatek. Změna pobytové taxy: od 1.7. 2018 dle místní vyhlášky města Brežice (municipality Brežice (Uradni list RS, 37 / 18) se zvyšuje pobytová taxa na 2 Eur/osoba/den - platba na recepci dále a registrační poplatek 1,50 Eur/osobu -platba na místě.

Pro realizaci zájezdu je potřeba minimálně 35 přihlášených osob.

Nástupní místa: Semily, Turnov, Mladá Boleslav, Praha, Jihlava, Brno, Bratislava  (další místa budou upřesněna do konce září 2018)

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí