Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
Vnitrozemí Chorvatska
Lokalita:
Chorvatsko / vnitrozemí Chorvatska / Trakošćan
Aktivity:

Pouhých 7 km od hranic se Slovinskem (hraniční přechod Macelj), v blízkosti hradu Trakoščan, je postaven moderní hotel stejného jména. Svým hostům nabízí nejen pěkné ubytování, možnost odpočinku v hotelovém bazénu a wellness ale i možnost návštěvy jednoho z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších hradů, který je u jezera, obklopen lesy.

Ubytování: Moderně vybavené pokoje mají koupelnu a WC, fén, telefon, SAT TV, mini bar, klimatizaci, sejf a internet - připojení kabelem na pokoji zdarma.

1/2 Classic (2C) - dvoulůžkový pokoj s francouzským lůžkem, koupelna, WC, cca 21 m2, 1/2+1 Classic (CLACLA) - dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, koupelna, WC, cca 20 m2, 1/2+1 Superior (2SBCV) - dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, koupelna, WC, cca 29 m2

Stravování: polopenze (snídaně, večeře)

Hotel nabízí velmi výhodné ceny pro skupiny již od 1 noci se snídaní nebo polopenzí - cena zahrnuje ubytování s vybraným typem stravování, 1x volný vstup do hradu (muzea) Trakoščan, bezplatné používání hotelového bazénu, slevu na služby Spa a Wellness centra.

 

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí