Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
Do 100m od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Střední Dalmácie / Brela
Vybavení:
recepce, směnárna, restaurace, bar, sauna, parkoviště
Sport v hotelu:
stolní tenis, fitness, bazén, minigolf
Sport v blizkosti:
tenis, potápění, šnorchlování, půjčovna kol, rybaření, šlapadla, vodní sporty, půjčovna loděk
Aktivity:

SENTIDO Bluesun Hotel Berulia**** se nachází cca 500 metrů od centra Brely, 80 metrů od oblázkové pláže. Byl kompletně zrenovovaný v roce 2017.

Vybavení hotelu: recepce, restaurace, kavárna, venkovní bazén, fitness centrum, sauna, minigolf, stolní tenis, parkoviště, tenisové kurty v blízkosti, grill restaurace na pláži.

Dvoulůžkové pokoje jsou klimatizované, mají koupelnu se sprchovým koutem, WC a fénem, některé mají balkón s pohledem směr moře nebo do parku, SAT TV, mini bar a telefon, pokoje superior s možností jedné přistýlky. Pokoje v Annex jsou pokoje comfort na mořskou stranu s možností přistýlky

Stravování: polopenze (snídaně a večeře formou bufetu)

Pláž: oblázková, 80 metrů od hotelu.

dětská postýlka pro děti do 2,99 let na vyžádání - 25.05.-21.09. za 10,- Eur/den, v ostatních termínech zdarma.

Upozornění pro klienty autobusem: Autobus nezajíždí dolů k hotelům, zastavuje pouze nahoře na magistrále. K dopravě do hotelu a zpět k autobusu je třeba využít místní taxi služby. Více informací v CK.

WIFI free

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 15% PŘI REZERVACI DO 31.1. 2019 (SLEVA SE NEVZTAHUJE NA TERMÍN 25.5. - 1.6.), KDE JE JIŽ V CENĚ ZAHRNUTA SPECIÁLNÍ SLEVA )

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 10 % OD 1.2. DO 31.3. 2019 (SLEVA SE NEVZTAHUJE NA TERMÍN 25.5. - 1.6.), KDE JE JIŽ V CENĚ ZAHRNUTA SPECIÁLNÍ SLEVA 

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí