Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
Do 50 m od pláže nebo pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Severní Dalmácie / Vodice
Aktivity:

Moderně zrenovovaný plně klimatizovaný hotel Olympia Sky se nachází v klidné části města Vodice asi 500 m od centra a 50 m od moře.

Popis hotelu: recepce, restaurace, aperitiv bar, restaurace a´la carte, internetová kavárna, parkoviště (za poplatek 7 Eur/den), služba praní prádla a žehlení, v 9. patře je kry.tý bazén, v 10. patře je restaurace a la carte s překrásným  výhledem na moře a okolní  ostrovy.

Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou  vybavené novým moderním nábytkem, mají koupelnu se sprchou, WC a fénem, SAT/TV, telefon, klimatizaci,mini bar,balkon s  pohledem směrem na moře nebo do parku.

Stravování: snídaně bufetovým způsobem, večeře za příplatek.
Cena večeří: do 27.6. a od 5.9. 2020    400 Kč / osoba / den, 27.6. - 5.9.2020        500 Kč / osoba / den

Sport, zábava: venkovní bazény s lehátky a slunečníky zdarma, fitness, wellness centrum (služby se platí), animace pro děti i dospělé, večerní živá hudba na hotelové terase, tenisové kurty, minigolf, půjčovna potřeb pro vodní sporty, půjčovna loděk, příjemné posezení v četných kavárnách, restauracích a konobách v nedalekém centru.

Pláž: kamenitá s betonovými plochami a ostrůvky na ležení s modrou vlajkou čistoty. Nedaleko písčitá zátoka s pozvolným vstupem do moře vhodná pro děti. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.
Dětská postýlka za příplatek 8 Eur/den.
Parkování se platí na místě 7 EUR/den. 
Parkování  v garáži 12 EUR / den.

Slevy za včasný nákup:
Sleva 15% platí do 31.1.2020. 
Podmínka je, že celá  částka musí  být zaplacena  do 10.2.2020
Sleva10% platí  od 1.2. do 31.3.2020. Podmínka je, že celá  částka musí  být zaplacena do 10.4.2020
Speciální  sleva 10%  pro  osoby starší  šedesáti  let ( 60 + ). Tato  sleva se může kombinovat  se slevou  za včasný  nákup.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí