Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
apartmány
Poloha:
Do 150 metrů od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Severní Dalmácie / Vodice
Aktivity:

Apartmány ANAMARIJA*** leží v malebné turistické osadě Srima (700 m  od centra osady Srima), vzdálené od centra Vodic asi 1800 m. Vzdálenost od pláže je asi 100 m, od obchodů a restaurace asi 200 -300 m.

Vila má apartmány 2+1, 2+2 a 4+1 v prvním, druhém patře a v podkroví. Apartmány jsou nově zrekonstruované, pěkně zařízené a v klidném místě.


APT 2+1( 32m2 ) -   dvoulůžková ložnice (oddělená lůžka), denní místnost s kuchyňským a jídelním koutem, SAT/TV, koupelna, WC, klimatizace. V denní místnosti je rozkládací gauč pro 1-2 osoby. Kuchyň je vybavená vším k vaření a stolování. Je tam lednice bez mrazáku, kávovar. Apartmán má balkon.

APT 2+2  (  35m2 ) -    dvoulůžkové ložnice (oddělená lůžka) , denní místnost s kuchyňským a jídelním koutem, SAT/TV, koupelna, WC, klimatizace. V denní místnosti je rozkládací gauč pro 1-2 osoby. Kuchyň je vybavená vším k vaření a stolování. Je tam lednice bez mrazáku, kávovar. Apartmán má balkon.

APT 4+1 ( 45m2) -   2 dvoulůžkové ložnice (jedna je na galerii) , denní místnost s kuchyňským a jídelním koutem, SAT/TV, koupelna, WC, klimatizace. V denní místnosti je rozkládací gauč pro 1 osobu. Kuchyň je vybavená vším k vaření a stolování. Je tam lednice bez mrazáku, kávovar. Apartmán má balkon.
Do apartmánu není možné vzít psa.

Parkování je zajištěno u apartmánu.

V apartmánech je Wi-fi zdarma.
Příjezd možný každý den (min. počet nocí 5)

Sleva za včasný nákup 5% při rezervaci do 31.3.2020

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí