Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
Do 50 m od pláže nebo pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Severní Dalmácie / Ostrov Dugi Otok - Božava
Vybavení:
bar, bazén, internet, kavárna, masáže, parkoviště, recepce, restaurace, sauna, terasa
Sport v hotelu:
aerobic, badminton, bazén, dětské hřiště, fitness, půjčovna kol, stolní tenis, tenis, vodní sporty
Sport v blizkosti:
potápění, šnorchlování
Aktivity:

Hotelový komplex Božava se skládá z několika renovovaných pavilonů (hotel MAXIM****, hotel LAVANDA***, hotel AGAVA***)  a nachází se v severní části ostrova, přímo u moře. Rodinné pokoje v hotelu Agava jsou kompletně zrekonstruované, nacházejí se v překrásném borovém háji kousek od moře.

Vybavení hotelu: centrální klimatizovaná recepce, směnárna, kavárna, prodejna suvenýrů, restaurace a pizzerie s terasou a výhledem na moře, venkovní bazén s mořskou vodou, tenisové kurty, parkoviště. Lehátka na pláži i u bazénu jsou zdarma. Doba plavby ze Zadaru do přístavu Brbinj je cca 1,5 hodiny.

Vybavení pokojů: nově renovované klimatizované rodinné pokoje (hotelové apartmány), mají ložnici se 2 lůžky, obývací pokoj s rozkádacím lůžkem, SAT TV, chladničku, koupelnu se sprchou, WC a fénem, balkón situovaný na mořskou stranu nebo do parku.
Dětská postýlka za 7,- EUR na den - platba na místě.

Stravování: stravování formou polopenze bufetovým způsobem včetně nápojů k večeři - nealkoholické nápoje, pivo, víno místní výroby bez omezení. Jednou týdně dalmatinský večer. Možnost dokoupení obědů za 550 Kč na osobu a den.

Sport a zábava: zdarma je možná účast na ranním cvičení aerobiku nebo na Aqua aerobiku. Jednou týdně se koná dalmatinský večer s živou hudbou. Bazén s mořskou vodou, dětský bazén, tenisové kurty, stolní tenis, půjčovna kol, badminton, fitness, animace pro děti i dospělé. Za poplatek služby wellness centra: whirlpool, sauna, masáže klasické i aroma, kosmetické ošetření, depilace.

Pláž: před hotelem je přírodní, skalnatá s betonovými platy a vstupem do moře po žebříku. Asi 250 m od hotelu jsou menší i větší oblázkové pláže s pozvolným vstupem do vody, vhodné i pro děti a neplavce. V areálu hotelu je i potápěčská základna. Nedaleko letoviska (cca 20 minut) se nachází světově známá pláž Sakarun. Na pláž jezdí hotelový vláček (informace na recepci), na pláži je i hotelový koktejl bar !Long Island". Vzhledem ke svému pozvolnému vstupu je tato pláž ideální pro rodiny s dětmi.
 

Možnost zakoupení dětské postýlky za 7,- EUR na den - platba na místě.

V hotelu je povolen pes za příplatek 10,- EUR na den - platba na místě, nahlášení již při rezervaci.

Sleva za včasný nákup 10% při rezervaci do 31.3.2020 (kromě termínů do 13.06. a od 12.09.2020) a 100% platbě zájezdu do 15.04.2020.
Speciální sleva 10% pro pobyty do 13.06. a od 12.09.2020 je již zahrnuta v ceně. Sleva za včasný nákup a  Speciální sleva 10% se nedají sčítat.

Příjezdy do 20.06. a od 29.08.2020 jsou možné každý den, v termínech 20.06. - 29.08.2020. jen v sobotu.
check in  16:00 hod, check out 10 hod • Parkování - 1 Eur/auto/den - platba na recepci


 

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí