Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
apartmány
Lokalita:
Chorvatsko / Ostrovy Jadranu / ostrov Pag
Aktivity:

Gajac je  apartmánové městečko ,ležící na severozápadní části ostrova Pag. Slouží  jako letní chaty pro rekreaci domácích obyvatel a  v poslední době nachází oblibu i u zahraničních turistů. Turistické městecko bylo zalozeno před osmdesáti lety. Je umístěno v překrásné zátoce s pohledem na sousední ostrůvek Skrdu a ostatní ostrůvky tohoto souostroví. Blízká Novalja (cca 5km) a pláz Zrce učinilla Gajac atraktivním a vyhledávaným místem.

Apartmány se nacházejí ve středisku Gajac

Všechny apartmány jsou standartně vybaveny ložnicemi pro příslušný počet osob, obývací místností s vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, koupelnou se sprchou a WC, balkónem nebo terasou. Nacházejí se do 600 metrů od moře.
Každý apartmán je jiný, má své specifické vlastnosti, liší se vzhledem, velikostí, vzdáleností od moře, vybavením,  pouze základní vybavení mají apartmány ve stejném rozsahu. Proto je nutno uvedené obrázky jednotlivých apartmánů  brát pouze jako ilustrační.

Pláž: oblázková

Stravování: bez stravy

v termínech 24.6.-2.9.2017 jsou přijezdy možné sobota-sobota, v ostatních termínech každý den. ( při kratších pobytech na 6 nocí příplatek 10%, 5 nocí 20% a 4 noci 30%.)

Vratná kauce : 30 Eur/osobu - platba na místě

klimatizace na vyžádání  - apartmány A2, A3 ,A4 5 Eur/den, A5,6 6 Eur/den, A8- 8 Eur/den - platba na místě

Je zapotřebí, aby klient opustil ubytování do 10 hodin dopoledne v takovém stavu , v jakém apartmán převzal.  V případě, že tak neučiní, bude mu účtován poplatek 20-50 EUR dle typu apartmánu za úklid apartmánu

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP  10% PŘI REZERVACI DO  31.3. a 100% platbě do 15.4.2017- platná pouze  pro pobyty do 5.8.2017 a od 26.8.2017

 

 

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí