Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotel pavilónového typu
Poloha:
Na okraji pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Ostrovy Jadranu / Ostrov Hvar - Vrboska
Aktivity:

Senses resort se nachází přímo u moře, v borovicovém lese, nedaleko nejkrásnějších pláží ve Vrbosce. Do centra Vrboska se dostanete po osvětlené promenádě podél moře. Resort má 172 pokojů a 10 apartmánů má 181 pokojů ve třech pavilonech, každý pavilon má 3 patra. Všechny pokoje mají balkon a pohled směr park nebo směrem na moře. Resort je po rekonstrukci na jaře 2016.

Ubytování: moderní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky nebo rodinné pokoje (dva stejné pokoje propojené spojovacími dveřmi), balkon, koupelna s WC, oddělená lůžka nebo manželská postel, přistýlka na dotaz, SAT TV, telefon, sejf, mini bar, klimatizaci, systém inteligentního pokoje. Celková plocha pokoje je 18,5 m2, balkon má plochu 4,5 m2.

Polopenze je formou bufetu (snídaně i večeře)  Restaurace má 360 míst k sezení a zastřešenou terasu s dalšími 50 místy. Bar Adriatic je pod restaurací a má WiFi zdarma.

Pro sportovní vyžití jsou k dispozici 3 tenisové kurty a dále 2 kurty vhodné pro míčové sporty (basketbal, házenou), minigolf, ping pongové stoly, hřiště pro volejbal a plážový volejbal. Bližší informace o pronájmu na recepci.

V rámci resortu máte za příplatek možnost wellness, masáže, pronájmu lehátek a slunečníku.

Pláž Soline se sprchami je v blízkosti areálu.

Ostatní informace: Senses resort je vzdálen 2 km od Vrbosky, 14 km od trajektového přístavu ve Starim Gradu. Do městečka Jelsa kde je přístav pro katamarany, lékárna, ambulance je to 7 km, do městečka Hvar je to 30 km. Loď která jezdí do městečka Jelsa přistává a odplouvá přímo od střediska Adriatic.

FIRST MINUTE 15% PŘI REZERVACI A 100% PLATBĚ DO 28.2.2016

FIRST MINUTE 10% PŘI REZERVACI A 100% PLATBĚ DO 31.3.2016


 

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí