Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
kajuta - motorová plachetnice
Lokalita:
Chorvatsko / Motorová loď Cicero / Trogir
Aktivity:

Vážené kolegyně a kolegové ale i milovníci Chorvatska a Jadranu, na ukončení letošní sezony jsme připravili pro milovníky moře, slunce ale i cyklistiky plavbu po Jadranu na luxusní lodi Cicero.

Protože ale chceme ukázat Chorvatsko nejen Vám, našim partnerům ale i rodinným příslušníkům či jen milovníkům Jadranu, naše loď je připravena přijmout všechny zájemce o tento zcela jistě nevšední a zajímavý zájezd za bezkonkurenční cenu na českém trhu!!!

A co Vás všechno čeká? Šest nocí pokaždé v jiném přístavu, 6 dní plavby spojených s koupáním v zátokách mezi ostrovy kam se běžně suchou nohou nedostanete. Pro cyklisty nabízíme připravené trasy přejezdů po ostrovech ale i na pobřeží.

A k tomu přidejte podvečerní a večerní procházky v přístavech a okolí, posezení v místních kavárničkách nebo jen lenošení na lodi a pozorování překrásných západů slunce se sklenkou dobrého chorvatského vína...

Záleží jen na vás jak si to užijete :-)

 

Termín: 20. 9. - 26. 9. 2009 (neděle - sobota)

Cena: 6.900 Kč / osoba (cena pro obchodní partnery, pracovníky CK a CA a jejich rodinné příslušníky případně i pro milovníky Jadranu a těch, kteří si chtějí okusit plavbu na motorové plachetnici)

 

Trasa plavby - „srdce Dalmácie“ - nalodění v Trogiru, Split nebo Omiš (nocleh), Makarska (nocleh), ostrov Hvar nebo Brač (nocleh), ostrov Vis (nocleh), ostrov Šolta (nocleh), Trogir (nocleh a vylodění). Po dohodě s kapitánem je možná změna trasy plavby. CK si vyhražuje změnu trasy po většinové dohodě s klienty případně na základě změny počasí.

 

Ubytování: na lodi Cicero ve 2, 3 a 4 lůžkových kajutách se sprchou a WC - A kategorie. Kajuty jsou umístěny na palubě a v podpalubí.

Stravování: polopenze (snídaně a večeře) servírovaná na lodi. Možnost nákupu nápojů na lodním baru.

Sportovní program: cvičení podle chuti a nálady na prostorné palubě.

Doprava: vlastní nebo autobusem za příplatek 2.100,- Kč (nástupní místa budou určena podle konkrétních účastníků zájezdu). Pro zájemce o cyklistiku doporučujeme dopravu autem z dúvodu přepravy kol (nelze v autobusu). Parkování auta lze zajistit za poplatek. Trasa odjezdu: Turnov - Ml. Boleslav - Praha - Znojmo.

Odjezd autobusu do Chorvatska v sobotu v odpoledních hodinách, v neděli dopoledne nalodění a vyplutí. Návrat do Čech v neděli v dopoledních hodinách.

Nezapomeňte si sebou vzít: Dobrou náladu, sportovní obuv a oblečení. Cyklisté - povinná výbava na opravu kol + helma.

Stravování bude probíhat pouze formou polopenze (snídaně, večeře).

 

Semily, 10. 9. 2009

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí