Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
apartmány
Poloha:
Do 300 metrů od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Kvarnerská riviéra / Ostrov Pag - město Novajla
Aktivity:

Novalja - velké a vyhlášené turistické středisko leží ve stejnojmenné zátoce na západním pobřeží ostrova Pag. Novalja je vyhledávaná zejména kvůli překrásným plážím. Nejatraktivnější je jistě rozlehlá pláž Zrče, která se v posledních letech stala jednou z nějznámějších a nejvyhledávanějších pláží pro mladé v Chorvatsku. Bývá označována jako " chorvatská Ibiza " a je srovnatelná s jinými evropskými letovisky. Je synonymem nepřetžité bláznivé zábavy s velmi dobře sestavenou nabídkou.   Kromě čistého moře, horkého slunce a nádherné přírody mohou návštěvníci využít i různé sporty: vodní tobogán, bungee jumping, vodní skůtry, plážový volejbal. V sousední osadě Caska najdete vynikající oblázkovou pláž s hrubým pískem. Nejblíže k letovisku Novalja je populární pláž Straško, dlouhá 2 km a obklopená borovicovým hájem. Pláž je vhodná pro rodiny s dětmi i invalidní osoby. Na pláži  jsou sprchy, restaurace, kavárna, dětské hřiště. Možnost pronájmu lehátek a slunečníků. Pláž Zrče a Straško byly vyznamenány tzv. Modrou vlajkou. Spojení na ostrov zajišťuje trajekt nebo most s pevninou. Můžete tak bez problémů vyrazit na delší či kratší výlet do některého překrásných historických měst na pevnině ( Zadar, Biograd na Moru, Nin ). Milovníci přírody mohou navštívit Národní park Paklenica, ostrovní archipelag Kornati nebo chráněnou přírodní oblast Velebit.

Popis ubytování:

Rodinný dům vzdálený asi 300 m od pláže, 1300 m os centra města  a 800 m od restaurace. U domu je prostor pro parkování.

APT 6 je v přízemí a má rozlohu 48 m2. V apartmánu jsou dvě dvoulůžkové ložnice a dvě lůžka jsou v obývacím pokoji, kuchyně je spojená s denní místností, koupelna, WC, TV / SAT, terasa, klimatizace ( poplatek 6 Eur / den - platba na místě ).

Pobytová taxa se platí na místě: dospělá osoba 1 Eur / den, děti 12-18 let 0,5 Eur / den, děti do 12 let taxu neplatí .

Na místě se platí vratná kauce 30,- EUR za osobu.

 

Je zapotřebí, aby klient opustil ubytování do 10 hodin dopoledne v takovém stavu , v jakém apartmán převzal , v případě, že tak neučiní, bude mu účtován poplatek 20-50 EUR dle typu apartmánu za úklid apartmánu                    

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 10% PŘI REZERVACI DO 31.3.2017 A 100% PLATBĚ DO 15.4.2017 PRO POBYTY V TERMÍNECH DO 24.6  A OD 26.8.2017                 

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí