Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
apartmány
Poloha:
100 až 300 m od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Kvarnerská riviéra / Ostrov Pag - město Novajla
Aktivity:

Novalja - velké a vyhlášené turistické středisko leží ve stejnojmenné zátoce na západním pobřeží ostrova Pag. Novalja je vyhledávaná zejména kvůli překrásnýmplážím. Nejatraktivnější je jistě rozlehlá pláž Zrče, která se v posledních letech stala jednou z nějznámějších a nejvyhledávanějších pláží pro mladé v Chorvatsku. Bývá označována jako " chorvatská Ibiza " a je srovnatelná s jinými evropskými letovisky. Je synonymem nepřetžité bláznivé zábavy s velmi dobře sestavenou nabídkou.   Kromě čistého moře, horkého slunce a nádherné přírody mohou návštěvníci využít i různé sporty: vodní tobogán, bungee jumping, vodní skůtry, plážový volejbal. V sousední osadě Caska najdete vynikající oblázkovou pláž s hrubým pískem. Nejblíže k letovisku Novalja je populární pláž Straško, dlouhá 2 km a obklopená borovicovým hájem. Pláž je vhodná pro rodiny s dětmi i invalidní osoby. Na pláži  jsou sprchy, restaurace, kavárna, dětské hřiště. Možnost pronájmu lehátek a slunečníků. Pláž Zrče a Straško byly vyznamenány tzv. Modrou vlajkou. Spojení na ostrov zajišťuje trajekt nebo most s pevninou. Můžete tak bez problémů vyrazit na delší či kratší výlet do některého překrásných historických měst na pevnině ( Zadar, Biograd na Moru, Nin ). Milovníci přírody mohou navštívit Národní park Paklenica, ostrovní archipelag Kornati nebo chráněnou přírodní oblast Velebit.

Popis ubytování:

Rodinný dům vzdálený cca 200 m od pláže, 1100 m od centra města, cca 500 m od restaurací.

Apartmán A4  je v 1. patře a má 40m2. V apartmánu jsou dvě dvoulůžkové ložnice ( jedna má patrovou postel ), kuchyň kombinovaná s jídelnou, koupelna s WC, balkon, SAT / TV, klimatizace ( za příplatek  5 Eur / den - platba na místě  )

Apartmán A5  je v přízemí a má 43 m2. V apartmánu je jedna dvoulůžková ložnice a jedna třílůžková ložnice, kuchyň s jídelnou, koupelna s WC, terasa, SAT / TV, klimatizace ( za příplatek 5 Eur / den - platba na místě na místě).     

Pobytová taxa se platí na místě: dospělá osoba 1 Eur / den, děti 12-18 let 0,5 Eur / den, děti do 12 let taxu neplatí.

Na místě se platí vratná kauce 30,- EUR za osobu.    

V termínech 23.6.-1.9.2018 příjezdy možné pouze v sobotu s min. počtem 7 nocí, v ostatních termínech denně s min počtem 5 nocí

Je zapotřebí, aby klient opustil ubytování do 10 hodin dopoledne v takovém stavu , v jakém apartmán převzal , v případě, že tak neučiní, bude mu účtován poplatek 20-50 EUR dle typu apartmánu za úklid apartmánu                    

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 10% PŘI REZERVACI DO 31.3.2018 A 100% PLATBĚ DO 15.4.2018

 

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí