Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
apartmány
Poloha:
Do 600 m od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Kvarnerská riviéra / Ostrov Pag - město Novajla
Sport v blizkosti:
dětské hřiště, minigolf, potápění, půjčovna kol, stolní tenis, šlapadla, šnorchlování, tenis, vodní sporty, volejbal
Aktivity:

Apartmány se nacházejí ve střediscích Novalja

Všechny apartmány jsou standartně vybaveny ložnicemi pro příslušný počet osob, obývací místností s vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, koupelnou se sprchou a WC, balkónem nebo terasou. Nacházejí se do 600 metrů od moře.

Město Novalja je turistickým centrem ostrova Pag. Leží na severo-západě ostrova. Pláže jsou zde oblázkovo-písčité. Ve městě je mnoho restaurací, vináren, kaváren a snack barů s letními zahrádkami, kde si můžete večer užít živou hudbu. Jsou zde tenisové kurty, hřiště na fotbal, plážový volejbal, minigolf, vodní sporty u pláží. Mladí lidé se můžou bavit do pozdních nočních hodin na některé z diskoték pod širým nebem, které naleznou v blízkosti pláží.

Každý apartmán je jiný, má své specifické vlastnosti, liší se vzhledem, velikostí, vzdáleností od moře, vybavením,  pouze základní vybavení mají apartmány ve stejném rozsahu. Proto je nutno uvedené obrázky jednotlivých apartmánů  brát pouze jako ilustrační.

Možnost apartmánů s klimatizací za příplatek (hradí se na místě): APT 2,3,4 příplatek 5,- EUR/den; APT 5,6 příplatek 6,- EUR/den a APT 8 příplatek 8,- EUR/den. Požadavek na klimatizaci je nutné nahlásit při rezervaci.

Na místě se platí vratná kauce 30,- EUR za osobu.

Je zapotřebí, aby klient opustil ubytování do 10 hodin dopoledne v takovém stavu , v jakém apartmán převzal, v případě, že tak neučiní, bude mu účtován poplatek 20-50 EUR dle typu apartmánu za úklid apartmánu

v termínech 23.6.-1.9.2018.  Příjezdy možné pouze v sobotu s min počtem 7 nocí , v ostatních termínech každý den . Pobyt kratší než 7 nocí je za příplatek - 4 noci 30%, 5 nocí 20%, 6 nocí 10%

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 10% PŘI REZERVACI DO 30.4.2019 A PLATBĚ DO 15.5.2019

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí