Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
apartmány
Poloha:
Do 50 m od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Kvarnerská riviéra / Novi Vinodolski
Vybavení:
masáže, parkoviště, recepce, restaurace, sauna
Sport v hotelu:
bazén, fitness, stolní tenis, tělocvična, tenis
Sport v blizkosti:
badminton, basketbal, dětské hřiště, košíková, minigolf, plachtění, plážový volejbal, potápění, půjčovna kol, stolní tenis, šlapadla, šnorchlování, vodní lyže, vodní sporty, volejbal, windsurfing
Aktivity:

Pětihvězdičkové luxusní apartmány NOVI RESORT jsou umístěny ve městě Novi Vinodolski, na kopci v blízkosti moře. Většina má výhled na moře a ostrov Krk. Cena zahrnuje: parkovací místo pro 1 auto, vstup do bazénového komplexu a wellness centra (pro starší 16 let - finská a turecká sauna, fitness centrum,..), animace. Popis klimatizovaných apartmánů PREMIUM FAMILY: "typ 1" - 1/2+1 pro 2 dospělé osoby a dítě do 12 let - dvoulůžková ložnice s francouzskou postelí, prostorný obývací pokoj se SAT-TV, telefonem, sejfem, připojením k internetu a s možností jedné přistýlky, plně vybavená kuchyň s jídelním koutem, koupelna s vanou, WC a fénem, balkón s postraním výhledem na moře (cca 55 m2), "typ B2" - 1/2 + 1/2 pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let - dvoulůžková ložnice s francouzskou postelí, dvoulůžková ložnice s patrovou postelí, prostorný obývací pokoj se SAT-TV, telefonem, sejfem, připojením k internetu, plně vybavená kuchyň s jídelním koutem, dvě koupelny s vanou a sprchou, WC a fénem, balkón s postraním výhledem na moře (cca 75 m2), "typ 3" - 1/2 +1/2 pro 4 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti do 18 let - dvě dvoulůžkové ložnice s francouzskou postelí, prostorný obývací pokoj se SAT-TV, telefonem, sejfem, připojením k internetu, plně vybavená kuchyň s jídelním koutem, dvě koupelny s vanou a sprchou, WC a fénem, balkón s postraním výhledem na moře (cca 75 m2). Stravování: snídaně v ceně, večeře za příplatek v restauraci (cena od 30 Euro). Sport a zábava v okolí: tenisové kurty s půjčovnou vybavení, bazény, hřiště pro fotbal, volejbal, basketbal a badminton, stolní tenis, minigolf, půjčovna kol, skútrů a aut, vodní sporty, potápění, zábavní centrum pro děti, Adrenalin Park (lezecká stěna..), paintball.

Dětská postýlka je možná za příplatek 10 Euro/den. Na dotaz je možný pes: do 6 kg - 25 Euro/den, nad 6 kg - 50 Euro/den.

!!! Na místě se platí vratná kauce 200 EUR !!!

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí