Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
Do 300 metrů od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Kvarnerská riviéra / Crikvenica
Vybavení:
restaurace, bazén, terasa, TV místnost, parkoviště
Sport v blizkosti:
tenis, stolní tenis, vodní sporty, minigolf, adrenalinový park
Aktivity:

Hotel a pavilony budou pro rok 2019 rekonstruovány a budou nově v kategorii 3 hvězdy. V tuto chvíli uvádíme pouze vizualizace, aktuální fotky umístíme až bude objekt po rekonstrukci. Taktéž zde umístíme přesný popis pokojů a celkové rekonstrukce komplexu až ho obdržíme od partnera.

Hotel bude otevřen od 1.9.2019!!!

Pavilony se otvírají od 10.6.2019, recepce pro hosty ubytované v pavilonech je od 5.7. v těsné blízkosti hotelu Ad Turres na vjezdu do Crikvenice od Rijeky.

Hotel a pavilony Ad Turres jsou obklopeny borovým lesem a středomořskou vegetací. Od centra Crikvenice jsou vzdáleny asi 2 km. Pro ty klienty, kteří nechtějí chodit na pláž, je k dispozici hotelový venkovní bazén ( cca 15.6.-15.9). Klienti hotelu i pavilonů mají k dispozici restauraci, terasu, TV místnost. Poblíž hotelu se nacházejí tenisové kurty, minigolf a adrenalinový park. Od 300 metrů vzdáleného hotelu Omorika jezdí v sezone minivláček do centra Crikvenice.

 

Ubytování: Hlavní hotelová budova má 40 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Další pokoje jsou ve dvoupatrových pavilonech s výhledem na moře, které nabízíme. Vše je jednoduše vybavené a zařízené, s možností 1 přistýlky. Dětská postýlka za příplatek 5,- EUR na den - platba na místě, ale rezervace v CK. 


Příplatek za jednolůžkový pokoj 30%. 

Stravování: polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Pláž: oblázková, s betonovými platy, vzdálená 250-400 m od ubytování. Na pláži možnost pronájmu lehátek a slunečníku  za poplatek 

Parkování je bezplatné, Wi-Fi koutek na recepci je zdarma.

Příjezdy možné každý den. V termínech 6.7.-23.8.2019 min. počet 5 nocí, v termínech 22.6.-6.7., 24.8.-14.9.2019 3 nocí, v ostatních termínech 2 noci

check in 14:00, check out 10:00 hod

domácí mazlíček na vyžádání 10 Eur/den- paltba na místě

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí