Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
Přímo u pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Kvarnerská riviéra / Crikvenica
Aktivity:

Moderní a dobře vybavený HOTEL MEDITERAN s atraktivní polohou přímo u pláže, od které jej odděluje pobřežní promenáda, leží pouhých cca 500 m od centra Crikvenice. Hotel disponuje   venkovním  bazénem se sladkou vodou, který se nachází před hotelem na sluneční terase, odkud je nádherný výhled na moře a kvarnerské ostrovy. Hotel je vybaven i krytým bazénem (sladkou vodou) s masážními tryskami. V červenci a srpnu je vnitřní bazén uzavřen. Mezi další  hotelové služby patří i masáže a sauna. Pro chvíle pohody jsou tu pro Vás klimatizovaná restaurace se zimní zahradou, klimatizovaný aperitiv bar, snack bar-pizzeria na promenádě u pláže.

Ubytování Moderně zařízené pokoje mají sprchu, WC, telefon, TV/SAT.  Všechny pokoje směrem na moře mají balkon. Část pokojů orientovaných na park je bez balkonu. Několik pokojů je podkrovních (mansarda). Hotel nabízí i rodinné pokoje (suite). Na vyžádání je možná ovladatelná klimatizace. Hotel má 2 výtahy.

Stravování Polopenze. Snídaně - bufet. Večeře - bufet.

Pláž Hotelová pláž se nachází přímo pod hotelem. Pláž, příjemně stíněna korunami borovic, je písčito-oblázková nebo betonové plato.  Písčitá pláž s tobogánem je vzdálena cca 5 min. Lehátka a slunečník 3,-€/den

dětská postýlka  na vyžádání 5,-€/den , trezor 1,-€/den

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí