Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
apartmány
Poloha:
do 100 m od moře
Lokalita:
Chorvatsko / Jižní Dalmácie / Orebić
Aktivity:

Vila Jelena se nachází zhruba 60 m od moře a pláže v Orebiči. Do starého centra Orebiče to je zhruba 250 m, v blízkosti jsou i kavárny, obchody a restaurace. Dům je v klidném místě, vhodném pro rodiče s dětmi, má venkovní gril.

Ubytování: 

typ A - apartmán+studio pro 2 osoby: je v 1. patře, má jednu místnost  s lůžkem pro 2 osoby, kuchyňský kout, klimatizaci, WiFi, SAT TV, koupelnu, WC, balkon s posezením. Velikost je cca 22 m2.

typ B - apartmán pro 4 osoby (1/2+2): 1. patro, 1x ložnice pro 2 osoby, denní místnost s lůžkem pro 2 osoby, kuchyňský kout, jídelní stůl, balkon, klimatizace, SAT TV, WiFi, koupelna, WC. Velikost cca 35 m2.

typ C - apartmán pro 4-5 osob: 2. patro vily, 2x ložnice, denní místnost s 1 rozkládacím lůžkem, moderní kuchyňský kout včetně myčky, jídelní stůl, SAT TV, klimatizace, WiFi, 2x koupelna s WC, velký balkon směr moře. Velikost apartmánu cca 55 m2.  V tomto apartmánu se platí na místě: vratná kauce 150 Eur.

Apartmán Cix pro 4-6 osob: přízemní apartmán, 2x ložnice, 1x koupelna s WC, 1 x jacuzzi s WC, automatická pračka, velmi pěkný obývací prostor s rozkládací sedačkou pro 1-2 osoby, moderní kuchyň s myčkou, jídelní stůl, SAT TV, klimatizace, WiFi, terasa s nábytkem. Velikost cca 60 m2. Moderní nový apartmán. V tomto apartmánu se platí na místě: vratná kauce 150 Eur a závěrečný úklid 20 Eur - platba na místě. Nabízíme možnost ubytování pro 4 osoby a nebo pro 5-6 osob.

Stravování: vlastní

 

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí