Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
apartmány
Poloha:
Do 200 metrů od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Jižní Dalmácie / Orebić
Vybavení:
bazén, bazén pro děti, letní terasa, obchod se suvenýry, recepce, restaurace, TV místnost, vodní sporty
Aktivity:

Apartmány jsou součátí hotelu Rathaneum, umístěného uprostřed borového a piniového háje přímo na pobřeží s výhledem na ostrov a město Korčula. K dispozici je 30 apartmánů s balkonem. Část z nich je situována k moři, část do parku a k pohoří Mokalo s nejvyšší horou Pelješace sv. Ilje. Apartmány jsou vsazeny do centrální části hotelu. Část apartmánů jsou studia která jsou určena pro dva dospělé s 1 – 2 dětmi. Část apartmánů je určena pro 4 – 5 osob. Součástí apartmánů je mimo obytné ložnice nebo jedné ložnice a obytného prostoru ještě kuchyňský a jídelní kout a samostatné sociální zařízení se sprchou a WC. Do centra Orebiče je po pobřežní promenádě přibližně 1500 m.
Klienti ubytovaní v apartmánech mohou využívat samozřejmě i součásti hotelu jako je restaurace, taverna, gril-restaurant na pláži, kavárna, bar, prodejny suvenýrů a několik teras V hotelu lze sledovat satelitní vysílání TV.
Pro sport a zábavu slouží stolní tenis, půjčovna jízdních kol, šlapadel a člunů, fitnescentrum. Tenisové kurty jsou přibližně 5 minut chůze u hotelu BELLEVUE. Pláž je ve vzdálenosti asi 50 metrů od hotelu, je zčásti oblázková, skalnatá s kamennými platy.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí