Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
Přímo u pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Jižní Dalmácie / Mlini
Vybavení:
bar, letní terasa, obchod, obchod se suvenýry, parkoviště, pizzerie, recepce, restaurace, TV místnost
Sport v hotelu:
vodní sporty
Sport v blizkosti:
bazén, fitness
Aktivity:

Hotel "Mlini"**** je příjemný hotel o velikosti 85 pokojů, většina s balkony směrem na moře, umístěný blízko u pláže, obklopen bujnou středozemní zelení, v centru malého letoviska Mlini. Od Dubrovníku je hotel vzdálen 10 km, spojení je možné místním autobusem nebo lodí.

Vybavení: recepce, restaurace, letní terasa, TV sál, prodejna potravin a suvenýrů, snack bar, pizzerie, parkoviště, občerstvení na pláži. Ubytování: příjemně zařízené dvoulůžkové standard pokoje s balkónem s výhledem do parku nebo na moře a možností přistýlky, koupelnou (sprcha a WC), telefonem, TV nebo pokoje větších rozměrů - superior dvoulůžkové pokoje s balkónem s výhledem do parku nebo na moře a možností přistýlky, koupelnou (sprcha a WC), telefonem, TV. 

Stravování: snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení polopenze - 330,- Kč - 660,- Kč/osoba/den - dle termínu. Možnost dokoupení obědů - 500,- Kč - 660,- Kč/osoba/den - dle termínu.

Sport a zábava: půjčovna rekvizit na moře, možnost provozování vodních sportů. Za poplatek lze využívat vybavení hotelu "Astarea 1": vnitřní bazén, fitness, sauna, masáže. Další možnosti kulturních a zábavních akcí v Dubrovníku.

Pláž: přímo u hotelu, oblázková, pozvolně se svažující, v moři jsou kamínky a písek.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí