Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
Do 50 m od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Jižní Dalmácie / Mlini
Vybavení:
bar, bazén s mořskou vodou, fitness, kadeřnictví, krytý bazén, letní terasa, masáže, obchod se suvenýry, parkoviště, půjčovna aut, recepce, restaurace, sauna, směnárna, terasa s hudbou, TV místnost
Sport v hotelu:
bazén, fitness, herna, stolní tenis, vodní sporty
Aktivity:

Pavilon hotel "ASTAREA 2" patří k hotelu "Astarea 1", od kterého je vzdálen 50 metrů. Budova leží na svahu a je obklopena bujnou středozemní zelení. Do centra letoviska Mlini je to 8 minut chůze promenádou lemovanou udržovanou zelení. Od Dubrovníku je hotel vzdálen 10 km, spojení je možné místním autobusem nebo lodí přímo pod hotelem.

Vybavení: klienti využívají veškerá zařízení hotelu "Astarea 1" - klimatizované společenské prostory, hala s recepcí a restaurace, piano bar s terasou, TV sál, prodejna suvenýrů, směnárna, kadeřnictví, fitness, sauna, vnitřní bazén s mořskou vodou, parkoviště, půjčovna automobilů.

Ubytování: příjemně a moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s koupelnou (sprcha a WC), telefonem, TV, většina s balkónem směrem na mořskou stranu (možnost max. 1 přistýlky).

Stravování: polopenze v restauraci hotelu "Astarea 1" - snídaně i večeře formou bufetu. Možnost dokoupení obědů-270 -400 Kč -dle termínů

Sport a zábava: v hotelu "Astarea 1" - vnitřní bazén, fitness, sauna, masáže,  stolní tenis, půjčovna rekvizit na moře, v hotelu hudba k tanci. Další možnosti kulturních a zábavních akcí v Dubrovníku.

Pláž:  oblázková, pozvolně se svažující je vzdálená 50 metrů, v moři jsou kamínky a písek. Na pláži je snack bar s grilem. Lehátka a slunečníky za poplatek. Její vzdálenější část je vyuužívána jako nudistická.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí