Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
Do 50 m od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Jižní Dalmácie / Mlini
Vybavení:
bar, bazén s mořskou vodou, fitness, kadeřnictví, krytý bazén, letní terasa, masáže, obchod se suvenýry, parkoviště, půjčovna aut, recepce, restaurace, sauna, směnárna, terasa s hudbou, TV místnost
Sport v hotelu:
bazén, fitness, herna, stolní tenis, vodní sporty
Aktivity:

Hotel "ASTAREA 1" je nově zrekonstruovaný, leží na svahu a je obklopen bujnou středozemní zelení. Do centra letoviska Mlini je to 8 minut chůze promenádou lemovanou udržovanou zelení. Od Dubrovníku je hotel vzdálen 10 km, spojení je možné místním autobusem nebo lodí přímo pod hotelem.

Pláž: oblázková, pozvolně se svažující je vzdálená 50 metrů, v moři jsou kamínky a písek. Na pláži je snack bar s grilem. Lehátka a slunečníky za poplatek. Její vzdálenější část je používána jako nudistická. 

Vybavení: klimatizované společenské prostory, hala s recepcí a restaurace, piano bar s terasou, TV sál, prodejna suvenýrů,  směnárna, kadeřnictví, fitness, sauna, vnitřní bazén s mořskou vodou, parkoviště, půjčovna automobilů.

Ubytování: příjemně a moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s koupelnou (sprcha a WC), telefonem, TV, klimatizací, většina s balkónem směrem na mořskou stranu (možnost max. 1 přistýlky).

Stravování: polopenze - snídaně i večeře formou bufetu. Možnost dokoupení obědů 270 Kč- 400 Kč/osobu/oběd -dle termínů

Sport a zábava: vnitřní bazén, fitness, sauna, masáže, stolní tenis, půjčovna rekvizit na moře, v hotelu hudba k tanci. Další možnosti kulturních a zábavních akcí v Dubrovníku.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí