Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
apartmány
Poloha:
Více než 300 metrů od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Istrie / Vrsar
Aktivity:

Funtana je malé rybářské městečko, které dostalo své jméno podle pramenů pitné vody, které v dávných dobách plnily vodovody římských vil nedaleko odtud. V dnešní době se Funtana rozprostírá na obou stranách cesty mezi Porečí (6 km) a Vrsarem (3 km). Díky svým geografickým podmínkám, krásným skalnatým pobřežím a plážemi s křišťálově čistou vodou, stejně jako okolními lesy a vinicemi, nabízí Funtana příležitost pro strávení příjemné a klidné dovolené.

Apartmány jsou umístěny v městečku Funtana a jeho blízkém okolí. Vzdálenost k moři je 300-600 m. APT 3 - typ studio, cca 20 m2, 3 lůžka v obývací části; APT A4 - cca 40 m2, 1x 2-lůžková ložnice, 2 lůžka v obývací části; APT B4+1 - cca 50-60 m2, 2 x 2lůžková ložnice.  Všechny apartmány jsou kompletně vybaveny pro příslušný počet osob - lůžka, obývací část, vybavený kuchyňský a jídelní kout, sociální zařízení.

Pozor: na místě se platí vratná kauce 100,- EUR za apartmán. Klienti jsou povinni po sobě uklidit apartmán (umýt a uklidit nádobí, uklidit kuchyň, vynést odpadky, atd.) Úklid koupelny, setření podlahy a prachu zajistí majitel apartmánu. Pokud klient neprovede základní úklid bude mu z kauce při odjezdu odečten poplatek 10,- EUR za osobu.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí