Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
do 100 m od moře
Lokalita:
Chorvatsko / Istrie / Rabac
Vybavení:
bar, bazén, fitness, internet (WIFI), kadeřnictví, klimatizace, parkoviště, pizzerie, prodejna suvenýrů, recepce, restaurace, směnárna, terasa, výtah, wellness
Sport v hotelu:
Animační programy pro děti a dospělé, bazén, fitness
Sport v blizkosti:
basketbal, bazén, dětské hřiště, minigolf, potápění, tenis, tobogán, vodní sporty
Aktivity:

Hotel Narcis **** ,  kompletně zrekonstruovaný hotel v roce 2012, který je součástí komplexu hotelů Hedera a Lido Palace. Je situován v maslinické zátoce oblíbeného letoviska Rabac, zhruba 100 m od krásné přírodní oblázkové pláže. Hotel se nachází přímo na pobřežní promenádě, po které se hosté dostanou do 300 m vzdáleného městečka Rabacu, kde jsou možnosti nákupu a zábavy.

Vybavení: hotel disponuje 235 pokoji  a hosté mohou využívat služeb všech hotelů v komplexu. K dispozici  je klimatizovaný jídelní sál a recepce, bar, 2 výtahy, restaurace, pizzeria,  obchody, supermarket v blízkosti, nové kasino, internetový koutek, wellness, sauna a solárium, kadeřník, škola potápění, 2 vnitřní  bazény (z nichž je jeden s mořskou vodou), 2 venkovní bazény (z nichž je jeden s hydromasáží),  dětské hřiště,  mini klub pro děti od 6 do 12 let, zábavní program, večery s hudbou, rezervační centrum pro lodní výlety na četné blízké ostrovy, trekking a výlety. Je možné využívat i mnohé jiné služby za poplatek: tenisové kurty, hřiště pro košíkovou, hřiště pro malou kopanou a házenou, fotbalové hřiště, minigolf, stolní tenis - více info na recepci hotelu.

Pokoje :
dvoulůžkové pokoje superior s balkonem na mořskou stranu ( 25 m2)-moderně zařízené prostorné dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, toaleta, fén), telefonem, klimatizací, satelitní TV, trezorem, mimbarem a balkonem nebo terasou. Dětská postýlka je  na vyžádání . Přistýlka je rozkládacígauč pro 1-2 osoby.
dvoulůžkové pokoje standard bez balkonu do ulice/parku ( 16 m2) - moderně zařízené prostorné dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, toaleta, fén), telefonem, klimatizací, satelitní TV, trezorem . Dětská postýlka je na vyžádání                                 Stravování : hotel nabízí stravování formou polopenze, plné penze nebo All inclusive.
Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu + nápoj k večeři  (voda+ 1/4 l nebo 0,2 l piva nebo 0,20 nealko nápoje ), " možnost dokoupení obědů za 400 Kč/osobu/den (v období od 10.6. do 4.9. 2020). Obědy se budou  podávat  v jednom  ze tří  hotelů ( Narcis, Hedera, Mimosa ).
Večeře budou  v hotelu  ve dvou etapách. Přesný  čas se klienti  dozví  na recepci  při  příjezdu.

All inclusive (10.6.- 4.9.2020, cena 660 Kč/den/dosp. osoba)

  • - snídaně formou bufetu od 7:00 do 10:00 hodin
  • - oběd formou bufetu od 12:30 do 14:00 hodin s neomezenými nápoji v době oběda (pivo, víno, voda a džusy z kávovaru)
  • - odpolední občerstvení od 15:30 do 17:00 zmrzlina (sendviče, mini pizzy atd.), nápoje během odpolední svačiny (pivo, víno, voda a šťávy ze sody)
  • - večeře formou bufetu od 18:30 do 21:00 s neomezenými nápoji během večeře (pivo, víno, voda a džusy s kávovar)
  • Služba light all inclusive dále zahrnuje saunu, tureckou  lázeň (v hotelu  Mimosa, podle volné  kapacity), tělocvičnu, 1 hodinu tenisu, 1 hodinu  malého  fotbalového  hřiště a 1  hodinu  mini golfu. Využití  těchto  aktivit závisí  na volné  kapacitě.

Pláž : přírodní oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře

dětská postýlka na vyžádání 5 Eur/den - platba na místě

V termínu 30.5 - 4.9.2020 hotel pořádá animační programy, mini club - pro děti od 6-12 let (v ceně svačina + 1 nealko nápoj) a mini disco.

SLEVA FIRST MINUTE 10% při rezervaci zájezdu a zaplacení zálohy do 31.03.2020

Sleva na ubytování platí pouze při závazné rezervaci ubytování v období delším jak 7 dní před nástupem na pobyt. (release 7 days)

 

 

                                                                                                                                   

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí