Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
mobil home
Poloha:
100 až 300 m od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Istrie / Pula
Vybavení:
internet (WIFI), recepce, směnárna
Sport v blizkosti:
basketbal, dětské hřiště, plážový volejbal, potápění, půjčovna loděk, šlapadla, vodní sporty, volejbal
Aktivity:

Středisko Brioni (ex PUNTIŽELA) leží na Istrijském poloostrově mezi Pulou a Fažanou. Nabízí příjemné a klidné ubytování obklopené zelení - borovicemi, olivovníky a další bohatou vegetací. Ve středisku je klientům k dispozici supermarket, restaurace, kiosek, obchod se sportovními potřebami, kavárny, internetový koutek na recepci a je zde i možnost zapůjčit si výbavu na potápění a pro ty menší je zde dětské hřiště.

Pláž: různorodá - písčitá, oblázková, částečně s přírodními kameny, vhodná pro děti. Na pláži najdete i zastíněná místa, jsou zde převlékací kabiny, sprchy, hřiště pro plážový volejbal.

Sportovní vyžití: fotbal, basketbal, volejbal, vodní sporty (loďky, šlapadla,...).

Ubytování: mobilní domky 4+2 comfort (max. pro 6 osob) - 1x ložnice s francouzským lůžkem, 1x ložnice se 2 lůžky, obývací část s kuchyňským a jídelním koutem s možností spaní pro další 2 osoby, koupelna (WC, sprcha), zastřešená terasa se zahradním nábytkem, parkovací místo pro 1 auto, klimatizace, velikost 24 m2.

Na místě se platí: pobytová taxa 1,- €/dospělá osoba/den (0,50 €/dítě 12-18 let/den), povinný poplatek 35,- €/mobilehome/pobyt (zahrnuje: závěrečný úklid, ložní prádlo, plyn, elektřinu), v případě zájmu dětská postýlka 1,- €/den, parkování druhého auta cca 6,- €/den.

Napětí: 10A. !!! Ručníky a utěrky nutno vzít vlastní !!!

Pozn. ceny u 4+2 jsou nastaveny na 4 dospělé osoby a 2 děti, pro větší pohodlí doporučujeme pro 4 osoby. Všechny mobilhomy mají klimatizaci.

Check-in je od 16:00 hod, check-out do 9:00 hod.

Sleva za včasný nákup 7% při rezervaci do 15.3.2016 a 50% platbě do 15.4.2016.
Akce 7=6 se vztahuje na termíny 28.5.-11.6. a od 3.9. do konce sezony a je již zahrnuta v ceně.
Slevy se nemůžou sčítat.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí