Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
apartmány
Poloha:
do 100 m od moře
Lokalita:
Chorvatsko / Istrie / Pula
Aktivity:

Apartmánový Resort del Mar je umístěn přímo na pláži v Banjole, cca 4 km od Puly. V Resortu najdete: halu s recepcí s výhledem na velký venkovní bazén s lehátky a slunečníky, 2 restaurace, zmrzlinový bar, obchody, kosmetický salon, místnost pro hry. V hotelu je možnost půjčení kol, šlapadel, lodí a skůtrů.
Apartmány:
Typ A pro 2-3 osoby ( cca 30 m2 ) - předpokoj s manželskou postelí, dení místnost s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, koupelna s WC, balkon, klimatizace. Apartmány s pohledem do parku, s pohledem na moře nebo směrem na moře.
Typ A pro 4 osoby ( cca 30 m2 ) - předpokoj s manželskou postelí, dení místnost s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, koupelna s WC, balkon. Apartmány s pohledem do parku, s pohledem na moře nebo směrem na moře.
Typ D pro 5 osob ( cca 50 m2 ) - předpokoj s manželskou postelí nebo palandou, dení místnost s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, koupelna s WC, balkon, klimatizace. Apartmány s pohledem do parku, s pohledem na moře nebo směrem na moře.
Typ D pro 6 osob ( cca 50 m2 ) - předpokoj s manželskou postelí nebo palandou, dení místnost s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, koupelna s WC, balkon, klimatizace. Apartmány s pohledem do parku, s pohledem na moře nebo směrem na moře.
Typ E pro 6 osob ( cca 55 m2 ) -  dení místnost s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí,druhá ložnice s oddělenými lůžky nabo palandou, dvě koupelny s WC, balkon, klimatizace.
Typ F pro 6 osob ( cca 70 m2 ) -  dení místnost s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí,druhá ložnice s oddělenými lůžky , dvě koupelny s WC, balkon,klimatizace. Apartmán je vzdálený cca 50 m od aparthotelu. Pohled směr moře.
Typ G pro 6 osob ( cca 70 m2 ) -  dení místnost s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí,druhá ložnice s oddělenými lůžky , dvě koupelny s WC, balkon, klimatizace. Apartmán je vzdálený cca 50 m od aparthotelu. Pohled směr park.

Pláž: obázková, betonová mola
Parkování: v areálu
Strava : vlastní
Dětská postýlka - 5 Eur / den - platba na místě
Pes - 12 Eur / den - platba na místě
Registrační poplatek - 1,40 Eur / osoba / pobyt - platba na místě
Vratná kauce 150 Eur / apartmán - platba na místě

Check in: od 16.00, check out: do 9.30 hod.

Sleva FIRST MINUTE 10% do 31.3.2016

POBYTOVÁ TAXA JE ZAHRNUTA V CENĚ.
 

 

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí