Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
Do 50 m od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Istrie / Poreč
Vybavení:
bar, bazén, dětský klub, internet (WIFI), klimatizace, recepce, směnárna, terasa, TV místnost
Sport v blizkosti:
vodní sporty
Aktivity:

Vybavení: Plně klimatizovaný hotel, restaurace, aperitiv a café bar, směnárna, TV místnost, suvenýry, možnost pronájmu trezoru (za cca 2 € za den,za příplatek.), Sladkovodní bazén s lehátky (zdarma, omezený počet), WiFi ve společných prostorách a internetový koutek (za příplatek), kolárna. Hotel je vzdálen 5 km od Poreče. Animační programy pro děti i dospělé.

Ubytování: malé dvoulůžkové pokoje jsou moderně zařízeny, telefon, satelitní TV, koupelna, WC, fén. Možné typy pokojů jsou s balkonem s výhledem do parku nebo na moře, nebo bez balkonu s výhledem do parku, možný je i jednolůžkový pokoj. Pokoje jsou bez možnosti přistýlky.

Stravování: Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu, nápoje, které jsou podávány k večeři (džusy, minerální voda, pivo, červené a bílé víno) jsou zahrnuty v ceně. Jednou týdně se koná dalmatský večer. Možnost přikoupení obědů za 280 Kč na osobu a den.

Pláž: vzdálená 30 m od hotelu, oblázková, travnaté a betonové plochy, restaurace a bar, lehátka a slunečníky za poplatek, sprchy. Pláž je držitelem „Modré vlajky“.

Domácí mazlíčci nejsou v hotelu povoleni.

Parkování za poplatek 1,- EUR na den - platba na místě.

FIRST MINUTE 150 KČ/OSOBU PŘI REZERVACI DO 30.4.2016 A 100% PLATBĚ DO 10.5.2016 PRO TERMÍNY 4.6.-13.8.2016

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí