Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
Do 50 m od pláže nebo pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Istrie / Poreč
Vybavení:
bar, bazén pro děti, dětský klub, internet (WIFI), kavárna, klimatizace, letní terasa, recepce, restaurace, směnárna
Sport v blizkosti:
vodní sporty
Aktivity:

Hotel Zorna Plava Laguna je plně klimatizovaný hotel vzdálený 5 km od Poreče, recepce, směnárna, aperitiv bar, WiFi zdarma, restaurace, TV místnost, kolárna, venkovní bazén. V letní sezoně nabízí animační programy pro děti i dospělé.

Ubytování: pěkné dvoulůžkové pokoje bez balkonu směrem na moře, telefon, koupelna/WC, fén, SAT TV. Možnost přistýlky pro dítě do 12 let za příplatek.

Stravování: stejně jako občerstvení odpoledne a pozdě večer, nápoje - červené a bílé víno, pivo, nealkoholické nápoje, překapávaná káva, čaj. (snídaně 7-10 hod., oběd 12-14 hod., večeře 18.30-21 hod., odpolední snack 16.30-17.30. a noční snack 22 - 23 hod.). V baru 8 do 23.00 hodin místní alkoholické a nealkoholické nápoje, káva espresso. 1 x týdně tématická nebo gala večeře (27.5. - 6.9.). Možnost vegetariánské stravy.

Sport a zábava (možno rezervovat zdarma v rámci All inclusive balíčku): tenisový kurt, stolní tenis, mini golf, petanque, squash, kola, kulečník, šipky a různé hry a sportovní turnaje. Denní sportovní aktivity, čtyřikrát týdně denní a večerní animační programy  pro děti i dospělé. Přesný seznam aktivit zdarma na recepci.

Pláž: vzdálena 30 m od hotelu, oblázková, travnaté a betonové plochy, slunečníky a lehátka za poplatek, sprchy, pláž je označena modrou vlajkou.

Hotelový bazén: venkovní sladkovodní bazén (17 x 8 m, hloubka 1,2-1,68 m), lehátka a slunečníky

Hosté hotelu jsou povinni nosit na ruce náramek, který jim umožňuje službu all inclusive.

Parkování za poplatek 1,- EUR na den - platba na místě. • domácí mazlíčci nejsou povoleni

Sleva za včasný nákup 300 Kč/2 dosp. osoby/1 noc platí pro rezervace do 15.03.2020 a pro termíny po celou sezonu. 

Min. pobyt od 5 nocí.

Check in od 14.00, check out do 10.00 hod.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí