Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
do 100 m od moře
Lokalita:
Chorvatsko / Istrie / Poreč
Vybavení:
bar, bazén, bazén pro děti, dětský klub, internet (WIFI), kavárna, klimatizace, recepce, restaurace
Aktivity:

Hotel Albatros Plava Laguna patří k jednomu z nejluxusnějších All inclusive hotelů v Poreči. Chcete-li si si užít bezstarostnou dovolenou, hotel Laguna Albatros Plava Laguna  je tu pro vás. Hotel je vzdálen 5 km od centra Poreče a 100 m od moře. V sezoně jezdí turist. vlak do města každých 30 minut, autobus a loď každých 60 min.

Vybavení: Sedmipatrový hotel je plně klimatizovaný, má dva venkovní bazény, dětský bazén, WiFi připojení, restauraci, aperitiv bar, úschovnu kol, směnárnu, animační programy pro děti i dospělé (Miniklub pro děti 4-12 let), večerní program. Parkování pro 1 auto na den stojí 1 EUR/den..

Ubytování: moderní dvoulůžkové pokoje, telefon, koupelna/WC, fén, část pokojů s balkonem s výhledem do parku, WIFI. Přistýlka pro děti k dispozici (na dotaz). Minibar za příplatek. Hotel disponuje i několika pokoji pro tělesně postižené.

Stravování: All inclusive formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), snack u bazénu od 11.00. do 23.30 h., točené nápoje (víno, pivo, nealko), alkoholické nápoje místní výroby, překapávaná káva, čaj. Možnost vegetariánské stravy. Snídaně od 7 do 10 hodin, oběd od 12 do 14 hodin a večeře od 18.30 do 21 hodin.Tématická večeře vždy 1x týdně od 28.5. do 7.9.

Pláž: vzdálená 100 m od hotelu, betonová plata, travnaté plochy, oblázky, lehátka a slunečníky za poplatek, sprchy, restaurace a bary.

Hotelový bazén: 2 venkovní sladkovodní bazény (102 a 224 m2), dětský bazén (50 m2), lehátka, zdarma ručníky u bazénu (na kauci)

Sport: v rámci All inclusive možno rezervovat tenis, mini golf, kola a další sport. vybavení. Přesný seznam na recepci kde si děláte rezervaci sportovišť.

Domácí mazlíčci nejsou povoleni. • V hotelu je zapotřebí nosit stále na ruce náramek s označením all inclusive.

SLEVA 2520 Kč / POKOJ /7 NOCÍ - platí pro rezervace do 1.3. 2020 po celou sezonu. Sleva se automaticky odečte v rezervaci na našme webu.

Příjezd možný autem každý den • check in od 14.00, check out do 10.00

Parkování - 1 Eur/den - platba na recepci

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí