Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
mobil home
Poloha:
Do 100m od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Istrie / Medulin
Vybavení:
bar, obchod se suvenýry, recepce, restaurace, směnárna, supermarket
Sport v hotelu:
basketbal, dětské hřiště, potápění, stolní tenis, tenis, volejbal
Sport v blizkosti:
šnorchlování, tělocvična, vodní sporty
Aktivity:

Městečko Medulin se nachází 10 km od Puly u 2 km dlouhé pláže. V kempu Kažela se nachází restaurace, supermarket, obchody se suvenýry, široká nabídka sportovního vyžití (tenisové kurty, jízda na koni, potápění, basketbal, stolní tenis, jízda na kolech atd.). Pláž: oblázková a skalnatá. Oddělená nudistická pláž.

Popis mobilhomu: maximální počet osob je 6, rozměr 7,50 x 3,80m.

Vybavení: 1x pokoj - lůžko 140 x 200 cm, 1x pokoj (2lůžka 70 x 190 cm) + lůžko na patře, jídelní kout s rozkládací sedačkou pro 1 osobu (lůžko 70x 190 cm) v denní místnosti, kuchyňská linka pro vaření, plynový vařič se 4 hořáky, lednička, SAT TV, klimatizace, sprchový kout, samostatné WC, terasa s markýzou: 4x 2,40m a zahradním nábytkem. Za příplatek na místě - nutné uvést při rezervaci: mikrovlnná trouba 1,- €/den. Napětí: 10A. !!! Ručníky + utěrky vzít vlastní !!!

Na místě se platí: pobytová taxa 1,- €/dospělá osoba/den (0,50 €/dítě 12-18 let/den), povinný poplatek 28,- €/mobilehome/pobyt (zahrnuje: závěrečný úklid, ložní prádlo, spotřebu vody, plynu a elektřiny), dětská postýlka 2,- €/den, pes do 7 kg 4,- €/den, parkování druhého auta 4,- €/den. 

Pozn.ceny u 4+2 jsou nastaveny na 4 dospělé osoby a 2 děti, pro větší pohodlí doporučujeme pro 4 osoby. Všechny mobilhomy mají klimatizaci. Mobilhomy jsou rok výroby 2004 - 2008.

Pláž a sport: pláž podél Kažely je téměř 2 km dlouhá, oblázková, částečně kamenitá, místy s pozvolným vstupem do moře, vzdálená 50 - 300 m. Ve vesničce je možno trávit dovolenou v tradičním stylu nebo v samostatné části pro naturisty. Z toho důvodu je zde pláž FKK, pláž s lehátky a slunečníky za poplatek, i volně přístupná pláž. Vybavené sportovní centrum s půjčovnou sportovních potřeb, tenis, plážový volejbal, minigolf, stolní tenis. Taneční a zábavní večery na terasách restaurací.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí