Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
mobil home
Poloha:
Do 100m od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Istrie / Medulin
Vybavení:
recepce, směnárna, supermarket, restaurace, bar, obchod se suvenýry
Sport v hotelu:
tenis, potápění, šnorchlování, volejbal, stolní tenis, vodní sporty, basketbal
Sport v blizkosti:
šnorchlování, vodní sporty, tělocvična
Aktivity:

Městečko Medulin se nachází 10 km od Puly u 2 km dlouhé pláže. V kempu se nachází restaurace, supermarket, obchody se suvenýry, široká nabídka sportovního vyžití (tenisové kurty, jízda na koni, potápění, basketbal, stolní tenis, jízda na kolech atd.). Pláž: oblázková a skalnatá. Oddělená nudistická pláž (foto: Naturtravel).

Popis mobilhomu: maximální počet osob je 6, rozměr 7,50 x 3,80m.

Vybavení: 1x pokoj - lůžko 140 x 200 cm, 1x pokoj (2lůžka 70 x 190 cm) + lůžko na patře, jídelní kout s rozkládací sedačkou pro 1 osobu (lůžko 70x 190 cm) v denní místnosti, kuchyňská linka pro vaření, plynový vařič se 4 hořáky, mikrovlnná trouba, lednička, SAT TV, klimatizace, sprchový kout, samostatné WC, terasa se zahradním nábytkem.

napětí: 10A. Terasa s markýzou: 4x2,40m.

Pozn. ceny u 4+2 jsou nastaveny na 4 dospělé osoby a 2 děti, pro větší pohodlí doporučujeme pro 4 osoby. Všechny mobiil homy mají klimatizaci. Mobilhomy jsou rok výroby 2005.


Pláž a sport:
pláž podél Kažely je téměř 2 km dlouhá, oblázková, částečně kamenitá, místy s pozvolným vstupem do moře, vzdálená 50 - 300 m. Ve vesničce je možno trávit dovolenou v tradičním stylu, nebo v samostatné části pro naturisty. Z toho důvodu je zde pláž FKK, pláž s lehátky a slunečníky za poplatek, i volně přístupná pláž. Vybavené sportovní centrum s půjčovnou sportovních potřeb, tenis, plážový volejbal, minigolf, stolní tenis. Taneční a zábavní večery na terasách restaurací.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí