Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
mobil home
Poloha:
do 100 m od moře
Lokalita:
Chorvatsko / Istrie / Fažana
Vybavení:
bazén, bazén pro děti, hřiště na košíkovou, internet (WIFI), kavárna, obchod, parkoviště, prodejna suvenýrů, recepce, restaurace, tenisové kurty, vodní sporty
Aktivity:

Čtyřhvězdičkový kemp BiVillage se nachází o na jihu istrie, v blízkosti městečka Fažana, naproti ostrovu Brijuni (národní park) a jen 7 km od Puly, známého turistického a historického města

Kemp nabízí ubytování v mobilních domcích, apartmánech, pokojích nebo i samotný pronájem parcely pro obytné auto nebo stan. 

Pro své hosty má kemp k dispozici 3 bazény se sladkou vodou, různá sportiště (tenis, basketbal, stolní tenis, plážový volejbal, vodní sporty), směnárnu, internet, bankomat, lékařskou ambulanci, bankomat, obchod s potravinami, recepci, restauraci a cukrárnu, sanitární vybavení pro parcely, dětský klub, animační programy... Prostě vše, co je potřeba pro příjemnou dovolenou s dětmi, přáteli, rodinou.

Ubytování:

  • Mobilní domek- pro 4 osoby: denní místnost s kuchyní, 2 x ložnice (1x 130 x 190 cm lůžko a 2x lžka 65 x 190 cm), koupelna, WC, terasa, parkoviště pro 1 auto. Klimatizace za poplatek. plocha cca 25 m2.

Stravování: vlastní.

Pláž: naproti ostrovu Brijuni, dlouhá 1 km, v těsné blízkosti ubytování, oblázková

Pláž pro psy - BiDog Beach: v blízkosti se neachází jedineční pláž pro psy, je vlevo od kempu, vstup je zdarma. Na pláži nejsou lehátka ani slunečníky.

Za příplatek: WiFi v kempu, služby na pláži (slunečníky, lehátka), dětské postýlky, kliatizace v apartmánech, pronájem sportovišť.

Domácí zvířata - na dotaz a prověření v CK, pouze v apartmánech M90.

Příplatky na místě: Klimatizace - karta na 20 hodin / 152 KN, pes 8 Eur/den, dětská postýlka - 5 Eur/den - platby na místě

příjezd do kempu od 17.00, odjezd z kempu do 10.00

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí