Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
apartmány
Poloha:
do 100 m od moře
Lokalita:
Chorvatsko / Istrie / Fažana
Vybavení:
bankomat, bazén, bazén pro děti, dětský klub, hřiště na košíkovou, internet (WIFI), kadeřnictví, kavárna, masáže, obchod se suvenýry, obchůdky, parkoviště, pokoje pro osoby tělesně postižené, recepce, restaurace, směnárna, tenisové kurty, vodní sporty
Aktivity:

Kemp Bi Village je jediné čtyřhvězdičkové středisko na jihu Istrie. Nachází se v blízkosti městečka Fažana, naproti ostrovu Brijuni (národní park) a jen 7 km od Puly, známého turistického a historického města

Kemp nabízí ubytování v mobilních domcích, apartmánech, pokojích nebo i samotný pronájem parcely pro obytné auto nebo stan. 

Pro své hosty má kemp k dispozici 3 bazény se sladkou vodou, různá sportiště (tenis, basketbal, stolní tenis, plážový volejbal, vodní sporty), směnárnu, internet, bankomat, lékařskou ambulanci, bankomat, obchod s potravinami, recepci, restauraci a cukrárnu, sanitární vybavení pro parcely, dětský klub, animační programy... Prostě vše, co je potřeba pro příjemnou dovolenou s dětmi, přáteli, rodinou.

Ubytování:

  • Apartmán M30 - pro 2 osoby: ložnice , koupelna a WC, minikuchyňka, terasa, parkoviště pro 1 auto. Klimatizace za poplatek. Apartmány jsou v 1. patře, v blízkosti centra a bazénu. velikost cca 26 m2.
  • Apartmán M60 - pro 4 osoby:2 x ložnice, koupelna a WC, kuchyň, terasa a parkoviště pro 1 auto. Klimatizace za poplatek. Apartmány se nacházejí v blízkosti moře a bazénu. Velikost cca 51 m2.
  • Apartmán M90 - pro 4-6 osob: 2 x ložnice, 2x koupelna, denní místnost, kuchyň, terasa a parkování. Klimatizace za poplatek. Apartmány jsou v blízkosti bazénů 1 a 3, možnost 2 přistýlek. Velikost cca 62 m2. Vhodné i pro osoby tělesně postižené (nutno rezervovat).
  • Apartmán M95 pro 6-8 osob: 3 x ložnice, 2 x koupelna, denní místnost s kuchyní, terasa, parkování. Klimatizace za poplatek. Apartmány jsou u bazénů 1 a 3. Možnost 2 přistýlek. Velikost cca 77 m2. Vhodné i pro osoby tělesně postižené.

Stravování: vlastní.

Pláž: naproti ostrovu Brijuni, dlouhá 1 km, v těsné blízkosti ubytování, oblázková

Pláž pro psy - BiDog Beach: v blízkosti se neachází jedineční pláž pro psy, je vlevo od kempu, vstup je zdarma. Na pláži nejsou lehátka ani slunečníky.

Za příplatek: WiFi v kempu, služby na pláži (slunečníky, lehátka), dětské postýlky, kliatizace v apartmánech, pronájem sportovišť.

Domácí zvířata - na dotaz a prověření v CK, pouze v apartmánech M90.

Příplatky na místě: Klimatizace - karta na 20 hodin / 152 KN, pes 8 Eur/den, dětská postýlka - 5 Eur/den - platby na místě

příjezd do kempu od 17.00, odjezd z kempu do 10.00

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí