Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
V letovisku
Lokalita:
Chorvatsko / Istrie / Brtonigla
Vybavení:
bazén, internet (WIFI), klimatizace, krytý bazén, letní terasa, masáže, možnost zapůjčení kol, recepce, restaurace, sauna, wellness
Aktivity:

Tradice, vůně i chutě Istrie, rodinné prostředí - to vše přivedlo rodinný hotel San Rocco na nejvyšší příčky v hotelnictví na Istrii ale i v Chorvatsku. Hotel se nachází na kopci u typického istarského městečka Brtognila v olivovém parku, kde mají hosté klid a pohodu pro svoji dovolenou a také odkud je krásný pohled na okolní přírodu. K moři je to jen několik minut autem. Hotel je již několik let po sobě vyhlášen za nejlepší rodinný hotel na chorvatském Jadranu.

Hotel má k dispozici 14 dvoulůžkových pokojů s francouzským lůžkem. Každý pokoj je v originálním designu a má svoji vlastní atmosféru. Detaily v dřevu, kameni i kovaném železu odkazují na místní oblast a tradice. Pokoje Classic, Confort, Tradition a Suite/family pokoj "Cavallier" jsou velice rozličné svoji velikostí i vybavením. Všechny ale mají klimatizaci, minibar, sejf, SAT TV, telefon, WiFi. , Vybavení všech pokojů odpovídá standardu hotelu se 4 hvězdami. Stravování: bohatá snídaně.

Pokoj Classic - menší pokoje s vanou v koupelně.

Pokoj Comfort - celkem 9 pokojů, některé mají vanu v koupelně, některé vanu s hdromasážemi. Jeden pokoj je pro osoby tělesně postižené. Výhled je na bazén a do parku. Možnost přistýlky.

Pokoj Tradition - 2 pokoje v hlavní části hotelu, mají pohled na bazén a do parku, v případě krásného počasí je vidět až na moře. Možnost přistýlky.

Suite/Family pokoj Cavallier - perla našeho hotelu, bílé kamenné zdi, plocha 50 m2, přízemí a 1. patro, čistá elegance, dvě koupelny, dvě místnosti, bílý nábytek v barokním stylu, možnost přistýlky pro 2 osoby v denní části

Součástí hotelu je i restaurace Gourmet San Rocco, která je na vrcholu lokální ale i chorvatské tradiční gastronomie. V  prostorách bývalého sklepa vám budou servírovány nejlepší jídla z ryb, lanýžů, hub ale i masa. Ktomu můžete ochutnat nejlepší vína z vinného lístku. Restaurace má také exkluzivní nabídku olivových olejů z istrie, které jsou hostům doporučeny v závislosti na výběru jídla.

V  centru Brtonigle najdete i restauraci Food&Wine Primizia, kde krom tradičních jídel a vynikající pizzy najdete i nejlepší lokální vína. Brtonigle se také někdy říká "město vína" neboť ve zdejší oblasti se nachází největší koncentrace vinařů na Istrii. Food&Wine najdete i v prestižním průvodci Gault Millau.

Dále u nás můžete ochutnat jeden z nejlepších vinných octů vlastní produkce a také olivový olej San Rocco - jeho vlastnosti a chutě byly popsány i v publikaci Flos Olei - největší světový průvodce olivových olejů na světě.

Pro skutečný relax zde pro vás máme Wellnnes & Spa - oázu klidu, pohodlí a relaxace. Venkovní část má velký bazén s prostorem pro lehátka, idální v letních dnech. Vnitřní část wellness má také bazén, saunu, hydromasáže. V naši nabídce jsou i relax balíčky na víkend nebo týden s možností osobních přizpůsobení (masáže, odpočinek).

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí