Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
mobil home
Poloha:
100 až 300 m od pláže
Lokalita:
Chorvatsko / Istrie / Bale
Aktivity:

Kemp San Polo je položen v klidném borovém háji v blízkosti 4 km dlouhé pláže s oblázky, kameny. Ubytování je v mobilních domcích nebo možnost samotné parcely pro stan, karavan.

Kemp svým hostům nabízí: bezplatné WiFi, bezplatný turstistický vláček, bezplatný aquapark, restauraci, plážový bar, mini market, kiosek s novinami, stánek s ovocem a zeleninou, prodej letních potřeb na pláž, společný gril, dětské hřiště, pronájem kol, mini golf, stolní tenis, letní kino, animační program, hřiště pro míčové hry a plážový volejbal. Domací mazlíčci jsou povoleni pouze u rezervace kempové parcely, neplatí pro pobyt v mobilních domcích.

Typy ubytování:

Studio comfort 2+1: plocha 12 m2, obsazenost 2+1 osoba, ložnice se 3 lůžky (80 x 200 cm), koupelna se sprchou a WC, chladnička s mrazákem, klimatizace, zastřešená terasa 9 m2 se stolkem a židlemi pro 3 osoby, lůžkoviny (výměna každých 7 dní), bezplatné WiFi, bezplatné parkování, domácí mazlíčci nejsou povoleni. Studio comfort nemá kuchyňský kout!!!

Comfort 4+1 - typ A1: plocha 24 m2, obsazenost 4+1, ložnice s lůžkem 130 x 190 cm, ložnice se třemi lůžky, koupelna se sprchou, umyvadlem a WC, rozkládací pohovka se stolem a 2 židlemi, kompletně vybavený kuchyňský kout s plynovým vařičem, chladnička s mrazákem, mikrovlná trouba, kávovar na překapávanou kávu, klimatizace, SAT TV, zastřešená terasa 10 m2 s židlemi pro 6 osob, lůžkoviny (výměna každý 7 dní), bezplatné WiFi, bezplatné parkování, domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Comfort 4+1 - typ A2: plocha 24 m2, obsazenost 4+1, ložnice s lůžkem 140 x 195 cm, ložnice s dvěma lůžky 70 x 185 cm, 2x koupelna se sprchou, umyvadlem a WC, rozkládací pohovka se stolem a 2 židlemi, kompletně vybavený kuchyňský kout s plynovým vařičem, chladnička s mrazákem, mikrovlná trouba, kávovar na překapávanou kávu, klimatizace, SAT TV, zastřešená terasa 9 m2 s židlemi pro 6 osob, lůžkoviny (výměna každý 7 dní), bezplatné WiFi, bezplatné parkování, domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Deluxe 4+1: plocha 32 m2, obsazenost 4+1, 2 ložnice s lůžkem 160 x 200 cm, 2 koupelny se sprchou, umyvadlem a WC, rozkládací pohovka (možno jako přistýlka), kompletně vybavený kuchyňský kout s vařičem se 4 plotýnkami (elektrika, plyn), chladnička s mrazákem, mikrovlnka, toastovač, kávovar na filtrovanou kávu, stůl a 3 židle, klimatizace, SAT TV, zastřešená terasa 12-20 m2 s vybavením pro 6 osob (plastový stůl a židle), lehátka pro 2 osoby, lůžkoviny a ručníky (výměna každých 7 dní), bezplatné parkování a WiFi. Možnost domácích miláčku - na dotaz, pouze v některých MBH.

Prestige 4+2: mobilní domky v těsné blízkosti pláže, plocha 40,5 m2, prostorná ložnice s lůžkem 160 x 200, prostorný dětský pokoj s lůžky 80 x 200 cm, 2 koupelny s umyvadlem, sprchou a WC, prostorná denní místnost s třísedem a možností rozložení na přistýlku, kompletně vybavený kuchyňský kout s vařičem se 4 plotýnkami (elektrika, plyn), chladnička s mrazákem, mikrovlnka, toastovač, kávovar na filtrovanou kávu, stůl a 4 židle, klimatizace, SAT TV, zastřešená terasa 25 m2 s posezením pro 6 osob, lehátka pro 2 osoby, lůžkoviny a ručníky (výměna každých 7 dní), bezplatné WiFi, bezplatné parkování. Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Stravování: bez stravy - vlastní. Příjezd od 15.00 do 23.00, v den odjezdu je opouští MBH do 10.00.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí