Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
mobil home
Poloha:
do 200 m od moře
Lokalita:
Chorvatsko / Istrie / Bale
Vybavení:
internet (WIFI)
Sport v hotelu:
Animační programy pro děti a dospělé, jachting, plachtění, plážový volejbal, stolní tenis, vodní sporty
Aktivity:

Skrytý od pohledů, na půl cesty mezi Pulou a Rovinjí, pár kilometrů za středověkým městečkem Bale, se nachází kemp Colone. Má 5 km pobřežního pásma a hluboký stín černých dubů a borovic. V bezprostřední blízkosti se na pláži mohou vidět původní zbytky stop dinosaura.

Kemp Colone nabízí mnoho možností pro sportovní vyžití (hřiště pro děti, pískové hřiště, stolní tenis, hřiště pro míčové sporty, animační programy, vodní sporty, kino, škola jachtingu atd.), mezi kempy Colone a SanPolo jezdí turistický vláček, je zde i několik cyklistických stezek. V rámci stravování jsou zde 2 restaurace a bar na pláži. Další služby: mini obchod, prodej ovoce a zeleniny, stánek s tiskem, prodej letního zboží na pláž.

V  kempu Colone vám nabízíme 2 typy mobilních domků: Studio comfort a Comfort.

Studio comfort 2+1: plocha 12 m2, obsazenost 2+1 osoba, ložnice se 3 lůžky (80 x 200 cm), koupelna se sprchou a WC, chladnička s mrazákem, klimatizace, zastřešená terasa 9 m2 se stolkem a židlemi pro 3 osoby, lůžkoviny (výměna každých 7 dní), bezplatné WiFi, bezplatné parkování, domácí mazlíčci nejsou povoleni. Studio comfort nemá kuchyňský kout!!!

Comfort 4+1: plocha 24 m2, obsazenost 4+1, ložnice s lůžkem 130 x 190 cm, ložnice se třemi lůžky, koupelna se sprchou, umyvadlem a WC, rozkládací pohovka se stolem a 2 židlemi, kompletně vybavený kuchyňský kout s plynovým vařičem, chladnička s mrazákem, mikrovlná trouba, kávovar na překapávanou kávu, klimatizace, SAT TV, zastřešená terasa 10 m2 s židlemi pro 6 osob, lůžkoviny (výměna každý 7 dní), bezplatné WiFi, bezplatné parkování, domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Ubytování je bez stravy. Příjezd od 15.00 do 23.00, v den odjezdu je opouští MBH do 10.00.

Na místě se platí vratná kauce 100 Eur/domek a závěrečný úklid včetně ručníků a povlečení: 35 Eur (Studio 2+1) a 40 Eur (Comfort 4+1).

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí