Nově vám nabízíme cestovní pojištění od společnosti ERV Evropská pojišťovna.

 

ERV Evropská přichází s novým připojištěním Extra, které se vztahuje na širokou škálu problémů spojených s koronavirem. Neomezuje se pouze na výlohy na léčení v zahraničí, platí i při nutnosti zrušení cesty z důvodu onemocnění COVID-19. Pojištění pomůže, i když se klient nemůže vrátit ze zahraničí v původně plánovaném termínu.

Připojištění Extra lze sjednat jen jako doplněk stávajícího cestovního pojištění, nikoli samostatně. 

Léčebné výlohy

Nové připojištění Extra rozšiřuje pojištění léčebných výloh i na nemoc COVID-19. Uhradíme výlohy na léčení klienta v zahraničí, u něhož se toto onemocnění prokáže. Další podmínky pojištění platí v původním rozsahu. Výlohy na léčení COVID-19 jsou nově standardní součástí pojištění Sbaleno, MultiTrip nebo Business Travel.

Našim klientům také bezplatně prodloužíme pojištění na celou dobu, kterou musí strávit nuceně v zahraničí kvůli onemocnění COVID-19. Stačí, když se nám ozvou na naši zákaznickou linku.

 

Storno

Připojištění Extra rozšiřuje platnost stávajícího pojištění storna i na situace, kdy je klient, který měl cestovat, nucen zrušit svou cestu, protože onemocní COVID-19. Zrušení cesty z důvodu onemocnění COVID-19 je standardní součástí produktů Storno, Storno Plus nebo MultiTrip. Připojištění Extra se vztahuje i na případ, kdy klient v okamžiku nástupu cesty (ještě v ČR) není kvůli nevyhovujícímu zdravotnímu stavu vpuštěn do letadla a tím přijde o svůj zájezd či dovolenou. Pouhé umístění do karantény v ČR bez onemocnění není důvodem pro storno.

Pojistné podmínky navíc stanoví, že při zrušení cesty do oblasti, která se řadí mezi rizikové, nebo kde politická, zdravotní či jiná situace může vyvolávat obavy z cestování, jsme oprávněni pojistné plnění snížit o polovinu. Samotná obava z koronaviru v oblasti, kam má klient cestovat, tedy není důvodem pro uznání storna.

 

Podrobné informace přímo na stránkách ERVpojišťovna.


ERV - pojistné podmínky k cestovnímu pojištění

ERV - Informační dokument vztahující se k produktu cestovního pojištění

Proklikem na obrázek si ceník můžete stáhnout v pdf.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.