Mediteran
cestovní kancelář 

Typ ubytování:
hotely
Poloha:
do 100 m od moře
Lokalita:
Černá Hora / riviéra Ulcinj / Ulcinj
Aktivity:

Hotel Long Beach Montenegro, kat. 3*** prošel kompletní rekonstrukcí,  stojí v blízkosti krásné písečné pláže „velika Plaža“, která je 12 km dlouhá a 50 m široká a zhruba 7 km od centra města Ulcinj.

Hotel nabízí svým hostům služby kavárny, plážového baru, restauraci, parkoviště, WiFi k dispozici v lobby baru zdarma.

Ubytování:

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, postele jsou buď  2x 90 x 190 cm nebo 1 x 160x190 cm, klimatizace, SAT TV, koupelna, WC, minibar, balkon, velikost cca 19 m2.

Pokoj Bunk Bed  - pokoj pro 2 osoby s patrovou postelí, klimatizace, SAT TV, koupelna, WC, minibar, velikost cca 16,4 m2.

Spojené pokoje - Family - pro 4 osoby, jedná se propojený dvoulůžkový pokoj a pokoj Bunk bed, celková plocha 40 m2, 2 x terasa, klimatizace, SAT TV, 2 x koupelna WC.

Apartmán - apartmán max pro 4 dosp. a 1 dítě, 1 x ložnice s lůžkem 160 x 190 cm + denní místnost rozkládacím gaučem, kliamtizace, SAT TV, koupelna, WC, minibar, velikost 34 m2.

Stravování: All inclusive. Služby All inclusive obsahují snídani, oběd a večeři, nealko a alkoholické nápoje místní a vybrané zahraniční produkce, zdarma WIFi v Lobby baru, hřiště na plážový volejbal plážová lehátka a slunečníky.

Pobytová taxa ve výši 1,5 Eur/os./den se platí na recepci.

Dítě do 3 let bez nároku na služby má pobyt zdarma, děti 3-12,99 let mají slevu 50 %.

Nebyly nalezeny žádné fotografie.
Aktuální počasí